Grupa ONNERA

Grupa ONNERA jest międzynarodową grupą biznesową stworzoną aby zapewniać kompleksowe rozwiązania dla branży hotelarskiej, gastronomicznej oraz pralniczej.

Grupa skupia takie marki, jak Fagor, Inoxfera, Edenox, Efficold, Asber, Danube, Domus oraz Primer - liderów w różnych branżach, na różnych rynkach oraz w różnych krajach.

Grupa ONNERA międzynarodowa grupa biznesowa, której produkty są sprzedawane na wszystkich pięciu kontynentach. W jej skład wchodzi 8 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w strategicznych miejscach na świecie (Hiszpania, Francja, Polska oraz Meksyk). Grupa zatrudnia ponad 2000 specjalistów, dzięki czemu jest w stanie oferować szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb poszczególnych rynków.

Grupa ONNERA jest członkiem zrzeszenia przedsiębiorstw MONDRAGON Cooperative i dąży do budowania lepszej przyszłości. Przyszłości, w której marki należące do grupy spełniają warunki dotyczące uczciwości, zaangażowania, innowacyjności oraz pracy zespołowej, dzięki czemu będą mogły razem wkroczyć w nową erę. Aktywne poszukiwanie lepszych, wydajniejszych i bardziej zrównoważonych sposobów prowadzenia działalności, czyni Grupę ONNERA liderem na arenie międzynarodowej - wzór do naśladowania w skali globalnej.

Dodatkowe informacje dotyczące Grupy ONNERA
  • Grupa ONNERA posiada ponad 1000 punktów dystrybucyjnych i oddziałów na pięciu kontynentach
  • W Grupie ONNERA pracuje ponad 2000 specjalistów
  • Grupa ONNERA jest członkiem spółdzielni MONDRAGON Cooperative Experience.
  • W 2016 r. obrót Grupy ONNERA osiągnął poziom 214 mln euro.

Grupa ONNERA z Oñati dzięki innowacjom wchodzi w nową erę.

Nasza nazwa stanowi odzwierciedlenie drogi, jaką podąża grupa, a także jej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jest ona grą słów działających na wyobraźnię: Oñati, innovación, nueva era...

Nazwa ta łączy w sobie cechy grupy, która koncentruje się na przyszłości, zmierzaniu do przejścia na nowy etap, w którym obecność będzie niezbędna w każdym znaczeniu tego słowa.

Słowo „onera” w języku euskera (język baskijski, którym posługują się mieszkańcy Kraju Basków, a tym samym mieszkańcy Oñati, miasta, w którym Grupa została założona) oznacza „w prawidłowym kierunku”.

  • Pod względem finansowo-biznesowym Grupa MCC jest liderem w Kraju Basków oraz zajmuje 10 miejsce w Hiszpanii

  • Ponad 260 firm i zorganizowanych podmiotów, podzielonych na 4 obszary gospodarcze: finanse, przemysł, dystrybucja i wiedza

  • Ponad 73 600 pracowników i 75 zakładów produkcyjnych, działających na arenie międzynarodowej