Urządzenia pralnicze

Urządzenia pralnicze

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn oraz instalacji pralniczych. W związku z tym możemy dzisiaj powiedzieć, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę maszyn do prania, suszarek oraz maszyn do prasowania.

PRALKI PROFESJONALNE – COMPACT SERIES

Fagor Industrial ma właściwą odpowiedź na każdą z Twoich potrzeb.I wiemy, jak dostosować się do nowych wymagań, które pojawiają się na rynku.

Tak powstała gama Compact, nowa gama produktów dla pralnictwa profesjonalnego, zaprojektowanych z myślą o małych zakładach (siłownie, zakłady fryzjerskie czy kempingi), które wymagają identycznych cech i solidności, jakie mają przemysłowe urządzenia pralnicze, ale które będą oferowały jednocześnie wszechstronność, kompaktowe wymiary i przystępną cenę.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Pralnicowirówki

Pralki najnowszej generacji, wierne naszej filozofii, łączą najnowsze technologie z najwyższą jakością komponentów i materiałów. Wyposażone w najnowsze funkcje czyszczenia na mokro WET CLEANING i systemy oszczędzania wody, energii i produktów chemicznych. Wyróżniają się łatwością obsługi i intuicyjnym programowaniem, co umożliwia ich zastosowanie we wszelkiego rodzaju pralniach, od punktów usługowych i samoobsługowych po pralnie przemysłowe, szpitalne i handlowe.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Suszarki

Nowe suszarki FAGOR INDUSTRIAL wchodzą na rynek jako prawdziwa rewolucja w suszeniu.
Nowe projekty oferują znacznie większą wydajność niż poprzednie modele i są to zdecydowanie najbardziej zaawansowane technologicznie suszarki na rynku.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Prasowanie i składanie

Nowe modele prasownic ściennych ze składarką podłużną, poprzeczną i stertownikiem, możliwość wylotu tylnego lub przedniego, oferują olbrzymią elastyczność, która dostosowuje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i zastosowań.
Prasownice Fagor są zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższą wydajność i produktywność dzięki naprawdę niezwykłej efektywności energetycznej i oszczędności czasu, a łatwość ich obsługi sprawia, że ​​koszty utrzymania są praktycznie zerowe.
Użytkownicy doceniają jakość prasowania gładkich tkanin przy pomocy naszych maszyn i uznają prasowanie za jeden z najważniejszych elementów wartych podkreślenia.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Water Recovery System

With its water recovery system, Fagor Industrial demonstrates once again the positive effect that technological innovations have on saving and sustainability. The latest generation water reclaimers offer up to 70% savings on water, but that is not all. They also mean big savings on chemical products thanks to reuse of the reclaimed water, as well as considerable energy savings thanks to hot water reuse from previous phases of the wash cycle.

Sprawdzanie i wykańczanie

Oferujemy szeroką gamę sprzętu do prasowania odzieży (koszule, spodnie, płaszcze ...). Od najprostszych stołów do prasowania małych ilości do pras pneumatycznych, które umożliwiają wysoką jakość prasowania średnich ilości i wywabianie plam. Oferujemy również manekiny, które stosować można do różnych rodzajów odzieży. Oraz kabiny parowe do dużych przerobów, bardzo odpowiednie do odzieży medycznej i szpitalnej.