Aktualności

Wróć

Fagor Industrial prezentuje swoje najnowsze produkty na targach Hostelco 2018

2018.04.09

Madryt, 9 kwietnia 2018 – Fagor Industrial, czołowy producent specjalizujący się w wyposażeniu sektora hotelarskiego, gastronomicznego oraz pralniczego, ponownie wystawia swoje produkty na targach Hostelco, gdzie zaprezentuje swoje główne nowości w zakresie gotowania, zmywania, prania, pieczenia i chłodzenia.

Hostelco i Alimentaria odbędą kolejną edycję wspólnie od 16 do 19 kwietnia 2018 roku w Barcelonie a ich celem jest stanie się jedną z największych międzynarodowych platform branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej.

Fagor Industrial, działając wspólnie z dystrybutorem CM Grup Professional, potwierdza swoje zaangażowanie na rynku hiszpańskim, wystawiając się na jednych z najważniejszych targów w kraju. Stoisko przedsiębiorstwa będzie liczyć ponad 110 m2 i będzie się znajdować w Pawilonie 8, Poziom 1, Stanowisko D 407.

Gotowanie: solidność i łatwość czyszczenia jako standard

Jednym z głównych bohaterów stoiska jest podwieszany blok kuchenny nowej Generacji KORE Gamy 900. Jest to generacja, która oferuje wydajność na najwyższym poziomie, wyróżniająca się przede wszystkim solidnością i łatwością czyszczenia jej wyposażenia.

Zmywanie: generator ECO, który oszczędza nawet 60% na rachunkach za energię elektryczną

Nowa linia zmywarek tunelowych Concept charakteryzuje się niezawodnością maszyn i zwiększoną wydajnością. Ponadto na stoisku przedsiębiorstwa pokazana zostanie zmywarka gazowa z generatorem gorącej wody ECO, pozwalającym użytkownikowi zaoszczędzić do 60% na rachunku za energię.

Pranie: nowe modele profesjonalnych pralek i suszarek

Na stoisku Fagor Industrial będzie zostaną również zaprezentowane nowe profesjonalne pralki i suszarki, które całkowicie otwierają drzwi do nowych segmentów rynku, dzięki unikalnym i wszechstronnym rozwiązaniom (dla małych hoteli, przedszkoli, wspólnot mieszkaniowych itp.).

Rozwiązanie Cook & Chill oraz nowe urządzenia do pakowania próżniowego

Wśród urządzeń prezentowanych przez Fagor Industrial znajdzie się miejsce na rozwiązanie Cook & Chill w postaci nowych maszyn do pakowania próżniowego.

Chłodzenie: wydajność, poszanowanie środowiska i rentowność

Wybrane produkty z generacji Globe będą reprezentowały obszerny katalog chłodniczy firmy Fagor. To generacja, która pozwala zaoszczędzić do 70% energii oraz ma klasyfikację A, a jej producent jest jednym z pierwszych, którzy ją uzyskali.

„Hostelco to jedno z ważnych wydarzeń w naszym kalendarzu i nie może nas na nim zabraknąć. Na poziomie krajowym jest idealnym sposobem na zbliżenie się do naszych klientów i pokazać nowości z każdej naszej gamy produktów” twierdzi José Manuel Dominguez, dyrektor ds. handlowych i dystrybucji de Fagor Industrial.

Fagor Industrial prezentuje swoje najnowsze produkty na targach Hostelco 2018