Chłodnictwo

Chłodnictwo

Zajmujemy czołową pozycję na rynku, oferując rozbudowaną gamę urządzeń chłodniczych, przeznaczonych do chłodzenia, magazynowania oraz wystawiania żywności i napojów. Oferujemy urządzenia w rozmaitych rozmiarach, do rozmaitych zastosowań, z różnymi funkcjami i wykończone w rozmaity sposób.

NEO: STOLY - Concept 600 Snack

SZYBKOSCHŁADZARKI

W katalogu szybkoschładzarek, przeznaczonych zarówno do chłodzenia produktów (kiedy to temperatura żywności jest obniżana z poziomu +65ºC do +3ºC w przeciągu niecałych 90 minut), jak i zastosowań mieszanych (chłodzenia lub zamrażania od temperatury +65ºC do -18ºC w przeciągu niecałych 4 godzin) można znaleźć małe urządzenia na 3 tace, stawiane na blatach, a także duże komory szybkiego schładzania, w których można pomieścić 20 wózków z pojemnikami GN-2/1 stosowanymi w naszych piecach.

RÓŻNE PRODUKTY

W celu uzupełnienia oferty przemysłowych maszyn chłodniczych, firma Fagor stworzyła rozbudowany katalog produktów, przeznaczonych specjalnie do instalacji hotelowych i gastronomicznych, dzięki którym możliwe jest uzupełnienie tych instalacji maszynami, które spełnią każdą potrzebę.