Poznaj firmę Fagor Industrial

Biznes

Fagor Industrial, producent specjalizujący się w wyposażeniu sektora hotelarskiego, gastronomicznego oraz pralniczego.

Mając ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie i wiedzę na temat potrzeb sektora hotelarskiego gromadzoną każdego dnia, Fagor Industrial oferuje szeroką gamę produktów pod jedną marką.

Wynikiem pracy naszego zaangażowanego zespołu są wspaniałe rozwiązania, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów.

Międzynarodowe prestiżowe marki zaufały Fagor Industrial

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Fagor Industrial (PDF - 3 MB)

Jesteśmy specjalistami w produkcji urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek, urządzeń chłodniczych oraz pralniczych.

Specjaliści

Specjaliści. Innowacje. Zobowiązania.

W Fagor Industrial szanujemy potrzeby naszych klientów, jak również środowisko naturalne. Właśnie to założenie pozwoliło nam się rozwijać i stać się światowym punktem odniesienia. Na obie potrzeby istnieją dwie odpowiedzi, które zawsze są takie same: specjalizacja i innowacje.

Starając się zawsze odpowiadać na potrzeby profesjonalistów z branży hotelarskiej, staliśmy się specjalistami w produkcji kuchni przemysłowych, piekarników, zmywarek przemysłowych oraz urządzeń chłodniczych i pralniczych.


W chwili obecnej firma Fagor Industrial uchodzi za wzór dzięki <span>dostarczaniu wszechstronnych</span> rozwiązań kierowanych do branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Misja i wartości

Jesteśmy członkiem spółdzielni Mondragon Cooperative Experience i chcemy być postrzegani jako firma, która:

 • Rozwija się wraz ze swoimi klientami, tworząc przy ich udziale najskuteczniejsze rozwiązania zawsze, gdy są one wymagane.
 • Realizuje wspólny projekt jako zespół złożony z odpowiedzialnych ludzi.
 • Tworzy zrównoważone i energooszczędne produkty, ponieważ dba o społeczeństwo oraz jego przyszłość.

Nasze wartości

 • Uczciwość

  Działamy, zachowując zasady uczciwości, szczerości i przejrzystości, dążąc jednocześnie do tworzenia długotrwałych relacji z ludźmi wchodzącymi w skład grupy, naszymi klientami i sojusznikami z zamiarem zapewnienia korzyści zarówno dla nich, jak i dla naszej firmy.

 • Zaangażowanie

  Bardzo zależy nam na uzyskiwaniu dobrych wyników poprzez właściwe wykonywanie pracy oraz spełnianie dawanych obietnic.

 • Globalny zespół

  Stanowimy globalny zespół. Słuchamy innych osób i je wspieramy, działamy zgodnie z wizją określoną przez Grupę i przyjmujemy decyzje, w których dobro wspólne jest stawiane ponad interesem jednostki tak, jakby były to nasze własne postanowienia.

 • Inicjatywa

  Wykazujemy inicjatywę w swoich działaniach, w ramach których aktywnie dążymy do szybkiego dostarczania klientom właściwych rozwiązań i ciągle poszukujemy sposobów na ulepszanie swojej działalności oraz zwiększanie potęgi naszej firmy.

Rozwijamy się razem

Razem

Wspólny wysiłek

Firma Fagor Industrial jest przekonana, że najlepszym sposobem na tworzenie najskuteczniejszych rozwiązań jest wspólna praca. Wykonując swoją pracę, chcemy dać z siebie wszystko, co najlepsze, aby sprawić, że każda strona będzie mogła się cieszyć z efektu końcowego tej pracy.

Razem, zawsze blisko. Wspólna praca z klientami, dystrybutorami oraz specjalistami.

My

Utalentowani ludzie

Firma Fagor Industrial to ludzie, dzięki którym to wszystko jest możliwe i którzy sprawiają, że marka Fagor jest rozpoznawana na tak wielu płaszczyznach. Ludzie, którzy dążą do ciągłego udoskonalania się, przekraczania barier. Utalentowani i oddani ludzie, którym zależy na tym, aby iść dalej.

Rozwój

Duch rozwoju

Żyjemy w zmieniającym się świecie, w którym rozwój jest obowiązkiem: tworzenie innowacji, opracowywanie lepszych i wydajniejszych rozwiązań. Prawidłowa praca, dążenie do doskonałości, zapewnianie wartości.

Rozwój utrzymany w takim duchu doprowadził firmę Fagor Industrial do miejsca, w którym znajduje się ona obecnie.