Sieć działów obsługi technicznej

Z Działem Obsługi Technicznej można skontaktować się w przypadku pytań związanych z danym urządzeniem, a także w przypadku jego awarii. Posiadamy rozbudowaną sieć wykwalifikowanych specjalistów, którzy są do Państwa dyspozycji.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy wysłać wiadomość na adres: serwis@fagorindustrial.pl

Wybierz kraj

Preferred Service Companies Authorized Service Companies
Obszar Linia produktów Biznes Kontakt z nami

Serwis firmy Fagor

Know-how, profesjonalizm oraz pewność firmy Fagor są do Państwa usług.

SERWIS FIRMY FAGOR to koncepcja, która obejmuje wszystkie usługi posprzedażowe, jakie firma Fagor Industrial oferuje swoim klientom. Od montażu urządzeń, przez ich konserwację po naprawy oraz usługi związane z częściami zamiennymi.

Nasze doświadczenie, wiedza i znajomość urządzeń pozwalają na znalezienie rozwiązania, dzięki któremu Państwa produkty będą zawsze w idealnym stanie. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Lokalna marka zapewniająca globalny serwis

Zasady serwisu zapewnianego przez firmę Fagor

Globalny zespół, kierujący się zasadami uczciwości i mający wyraźnie określone założenia

Udzielane przez nas porady są oparte na mocnym i wyraźnie określonym założeniu: zachowaniu uczciwości przy udzielaniu porad oraz wykonywaniu pracy. Stanowimy globalny zespół, który słucha i wspiera każdą osobę, i zawsze dostosowuje wszelkie rozwiązania w taki sposób, aby dobro wspólne było stawiane ponad interesem jednostki.

Zobowiązanie się względem użytkownika i darzenie go szacunkiem

Prawa, jakie przysługują użytkownikom, są chronione dzięki umowom, które z nimi zawieramy, w których wyraźnie określone są zobowiązania, jakie posiadamy jako firma względem naszych klientów. Dążymy do właściwego wykonywania swojej pracy, spełniania dawanych przez siebie obietnic oraz postępowania w sposób, który umożliwia ich spełnienie.

Uczciwość

Obowiązek uczciwego traktowania naszych klientów spoczywa zarówno na inżynierach zatrudnianych oficjalnie przez firmę Fagor, a także na pozostałych inżynierach uprawnionych przez tę firmę do pracy.

Szacunek dla środowiska

Oprócz tego, że przestrzegamy surowych przepisów dotyczących zrównoważonej działalności, dążymy do tego, by zapewnić, że nasza praca nie będzie wywierała złego wpływu na środowisko.

Przestrzeganie aktualnych przepisów i rozporządzeń

Posiadamy odpowiednie zezwolenia na prowadzenie swojej działalności w całym jej zakresie, która dodatkowo spełnia wymogi określone w przepisach i rozporządzeniach obowiązujących w branży, w której działamy.

Poradnictwo oparte na zrozumieniu dla klienta

Rozwiązanie, które jest najlepsze dla klienta, jest także najlepsze dla nas. Pracujemy, opierając się na zrozumieniu, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować takie rozwiązanie, które będzie najlepiej dopasowane do charakteru Państwa działalności.

Całkowita dbałość o maszyny

Prawidłowa konserwacja maszyn stanowi gwarancję ich jakości. Dlatego tak dbamy nawet o najdrobniejszy szczegół maszyny, nad którą pracujemy.

4 podstawowe czynniki świadczące o doskonałym serwisie

 • Uczciwość

  Czy wiedzieli Państwo, że ponad 50% problemów, które były reklamowane w ciągu pierwszego roku, dotyczyło niewłaściwego montażu urządzeń?

  Z tego względu Fagor podchodzi poważnie do tej kwestii. Realizując każdy projekt, wyznaczamy koordynatora ds. działań posprzedażowych, który ocenia sposób wykonywania instalacji i ponosi odpowiedzialność za spełnianie postanowień określonych w umowie oraz dotrzymywanie uzgodnionych terminów. Do obowiązków tej osoby należy także nadzór nad obsługiwanym projektem w trakcie okresu gwarancyjnego, a także po jego zakończeniu.

 • Części zamienne

  Oryginalne części zamienne firmy Fagor. Najlepsza gwarancja.

  Z doświadczenia wiemy, że jakość części zamiennych, stosowanych w urządzeniach, a także udzielana na nie gwarancja mają podstawowe znaczenie w zapewnianiu ich wydajności i trwałości. Dlatego też SERWIS FIRMY FAGOR zawsze korzysta z oryginalnych części zamiennych.

 • Naprawy

  Do przeprowadzenia szybkiej i właściwej naprawy urządzenia nie wystarczy tylko doświadczenie.

  Firma FAGOR kieruje się maksymą: każda naprawa to szansa na wykorzystanie zdobytej przez nas wiedzy. Jako że wiedzę tę zdobywamy już od ponad 50 lat, możemy powiedzieć, że posiadamy najbardziej doświadczonych techników w każdym miejscu gdzie sprzedajemy nasze urządzenia. Każdego roku ponad 8000 razy pomagamy naszym klientom w zachowaniu idealnej kondycji ich urządzeń.

 • Konserwacja

  Regularna konserwacja, większe oszczędności, większe zyski.

  Dobrze utrzymane urządzenie jest synonimem rentowności. Im lepiej maszyna pracuje i im większa jest jej wydajność, tym lepsze wyniki osiąga Państwa firma zarówno jeśli chodzi o jakość gotowania, jak i rentowność każdego serwowanego posiłku. To właśnie dlatego posiadanie w ofercie pakietów konserwacyjnych ma dla nas tak szczególne znaczenie. Pakiety te są dostępne w bezkonkurencyjnych opcjach cenowych i są dostosowane do różnych form działalności, a zatem do różnych wymagań.