Urządzenia grzewcze

Urządzenia grzewcze

Osoba zajmująca się zawodowo gotowaniem wymaga, aby w kuchni były zapewnione jakość, bezpieczeństwo oraz higiena. Niezawodność, projekt, technologia i wygoda to elementy, które wprowadzamy do wszystkich linii urządzeń grzewczych: Symphony, linia 900 oraz linia 700.

Linia 900 KORE

są bardziej wytrzymałe, ergonomiczne i łatwe do czyszczenia oraz zaprojektowane tak, aby zapewnić wydajność na najwyższym poziomie, a ich wszechstronność pozwala nam oferować najlepsze rozwiązania dla profesjonalnej kuchni.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

LINIA 700

Linia 700 firmy Fagor Industrial obejmuje urządzenia charakteryzujące się doskonałymi funkcjami, które zapewniają dużą wydajność i zajmują mniej miejsca w kuchni. Jest to rozwiązanie, które doskonale się sprawdza w firmach dysponujących bardziej ograniczoną przestrzenią.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

SYMPHONY

Dzięki kuchniom z linii Symphony profesjonalni szefowie kuchni mają możliwość zaprojektowania własnej kuchni, w której mogą oni ustawić i dopasować różne elementy zgodnie ze swoim smakiem oraz sposobem pracy. Szeroka gama elementów o najwyższej jakości i najlepszej konstrukcji, a także rozmaite kształty, rozmiary, akcesoria i wykończenia pozwalają stworzyć idealne narzędzie, którym będzie można zachwycić wszystkich klientów.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?