Produkty

LINIA 700

Wróć

Kotły grzewcze

Kocioł grzewczy z linii 700 posiada pokrywę z zawiasami samobalansującymi, palniki wykonanae ze stali nierdzewnej wraz z systemem bezpieczeństwa z zaworem nadciśnieniowym i termostatem bezpieczeństwa. Elektrozawór. Przełącznik wody na ciepłą lub zimną.Linia produktowa z różnymi dostępnymi modelami aby spełnić oczekiwania każdego kllienta.

Kocioł elektryczny z grzaniem pośrednim

Grzanie pośrednie poprzez płaszcz wodny. Napełnianie płaszcza wodnego za pomocą elektrozaworu i zaworu kontrolnego. Elementy grzejne wykonane ze stali nierdzewnej. Zawór spustowy o dużym przepuście. Napełnianie kotła ciepłą lub zimną wodą za pomocą elektrozaworu. Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. Wskaźnik poziomu wody w płaszczu. System bezpieczeństwa z zaworem nadciśnieniowym i termostatem bezpieczeństwa. Lampka kontrolna grzania.

  Model Pojemność w l Moc elektryczna kW Moc gazu kW Wymiary (mm) Karta danych
ME7-10 BM ME7-10 BM 80 9,00 - 700x775x850 Pobierz

Kocioł gazowy z grzaniem bezpośrednim

Napełnianie kotła ciepłą lub zimną wodą za pomocą elektrozaworu. Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. System bezpieczeństwa automatycznie wyłączający ogrzewanie w przypadku braku wody. Zawór spustowy o dużym przepuście. System bezpieczeństwa z zaworem nadciśnieniowym i termostatem bezpieczeństwa. Kocioł nie posiada płaszcza wodnego.

Zasilanie: 230 V - 1 + N.

  Model Pojemność w l Moc elektryczna kW Moc gazu kW Wymiary (mm) Karta danych
MG7-10 MG7-10 80 - 17,00 700x775x850 Pobierz

Kocioł gazowy z grzaniem pośrednim

Grzanie pośrednie poprzez płaszcz wodny. Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. Napełnianie kotła ciepłą lub zimną wodą za pomocą elektrozaworu i zaworu kontrolnego. Zawór spustowy o dużym przepuście. System bezpieczeństwa automatycznie wyłączający ogrzewanie w przypadku braku wody w zbiorniku. System bezpieczeństwa z zaworem nadciśnieniowym i termostatem bezpieczeństwa.

Zasilanie: 230 V - 1 + N.

  Model Pojemność w l Moc elektryczna kW Moc gazu kW Wymiary (mm) Karta danych
MG7-10 BM MG7-10 BM 80 - 17,00 700x775x850 Pobierz

Kocioł parowy

Medium grzewczym jest para o temperaturze 106°C i ciśnieniu 0,4-0,5 bar. Zużycie pary 25 kg/h. Równomierne rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni bocznej ścian zbiornika. Zewnętrzny zawór nadciśnienia wraz ze wskaźnikiem ciśnienia stanowiący integralną część urządzenia. Pokrywa z zawiasami samobalansującymi. Napełnianie kotła zimną wodą za pomocą elektrozaworu. Zawór spustowy o dużym przepuście.

Zasilanie: 230 V - 1 + N.

  Model Pojemność w l Moc elektryczna kW Moc gazu kW Wymiary (mm) Karta danych
MV7-10 BM MV7-10 BM 80 - - 700x775x850 Pobierz
Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.
  • Wypełnienie pola Imię i nazwisko jest obowiązkowe.
  • Wypełnienie pola E-mail jest obowiązkowe. Prosimy wpisać prawidłowy adres e-mail.
  • Wypełnienie pola Telefon jest obowiązkowe. Nieprawidłowy format numeru. Prosimy ponownie wpisać numer telefonu.
  • Wypełnienie pola Kraj jest obowiązkowe.
  • Wypełnienie pola Zapytanie jest obowiązkowe.
Należy potwierdzić akceptację polityki prywatności.
* Pola obowiązkowe

Informacje zostały przesłane. Dziękujemy za kontakt z nami. Zapoznamy się z Państwa zapytaniem i udzielimy odpowiedzi tak szybko, jak będzie to możliwe.

Wróć

Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.