Urządzenia pralnicze

Urządzenia pralnicze

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i produkcją maszyn oraz instalacji pralniczych. W związku z tym możemy dzisiaj powiedzieć, że jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę maszyn do prania, suszarek oraz maszyn do prasowania.

Pranie

Pralki najnowszej generacji, wierne naszej filozofii, łączą najnowsze technologie z najwyższą jakością komponentów i materiałów. Wyposażone w najnowsze funkcje czyszczenia na mokro WET CLEANING i systemy oszczędzania wody, energii i produktów chemicznych. Wyróżniają się łatwością obsługi i intuicyjnym programowaniem, co umożliwia ich zastosowanie we wszelkiego rodzaju pralniach, od punktów usługowych i samoobsługowych po pralnie przemysłowe, szpitalne i handlowe.
Jako nowość, wprowadziliśmy programator Touch Plus Control, a także nowe modele o wysokiej i standardowej prędkości wirowania, co czyni nasz asortyment jednym z najbardziej kompletnych na rynku.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Prasowanie i składanie

Nowe modele prasownic ściennych ze składarką podłużną, poprzeczną i stertownikiem, możliwość wylotu tylnego lub przedniego, oferują olbrzymią elastyczność, która dostosowuje się do wszelkiego rodzaju pomieszczeń i zastosowań.
Prasownice Fagor są zaprojektowane tak, by zapewnić najwyższą wydajność i produktywność dzięki naprawdę niezwykłej efektywności energetycznej i oszczędności czasu, a łatwość ich obsługi sprawia, że ​​koszty utrzymania są praktycznie zerowe.
Użytkownicy doceniają jakość prasowania gładkich tkanin przy pomocy naszych maszyn i uznają prasowanie za jeden z najważniejszych elementów wartych podkreślenia.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Sprawdzanie i wykańczanie

Oferujemy szeroką gamę sprzętu do prasowania odzieży (koszule, spodnie, płaszcze ...). Od najprostszych stołów do prasowania małych ilości do pras pneumatycznych, które umożliwiają wysoką jakość prasowania średnich ilości i wywabianie plam. Oferujemy również manekiny, które stosować można do różnych rodzajów odzieży. Oraz kabiny parowe do dużych przerobów, bardzo odpowiednie do odzieży medycznej i szpitalnej.

Suszenie

Nowe suszarki FAGOR INDUSTRIAL wchodzą na rynek jako prawdziwa rewolucja w suszeniu.
Nowe projekty oferują znacznie większą wydajność niż poprzednie modele i są to zdecydowanie najbardziej zaawansowane technologicznie suszarki na rynku.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

Profesjonalne pranie

Pralki i suszarki półprzemysłowe są to maszyny idealne przy obsługi niewielkich społeczności, jak np. bloków mieszkaniowych, małych hoteli, szkół lub zakładów takich jak fryzjerz itp.
Posiadają niewielką pojemność,oferują maksymalną jakość i doskonałe rezultaty dzięki swojej konstrukcji i nowoczesnej technologii.

Samoobsługa

Oferujemy wszelkiego rodzaju maszyny, akcesoria i doradztwo dla jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w sektorze pralni przemysłowej. Zestaw rozwiązań, które zapewniają sprawne funkcjonowanie wszelkich obiektów samoobsługowych z własnym systemem zarządzania procesami utrzymania i płatności.