Zmywarki

Zmywarki

Osoba, która naprawdę podchodzi do gotowania w sposób profesjonalny, potrzebuje w kuchni także wydajnych rozwiązań, które zapewnią natychmiastową dostępność całego wyposażenia, które zostało wcześniej użyte. Oferujemy kompleksową gamę urządzeń, od małych zmywarek do szkła, stosowanych w barach, kawiarniach lub małych restauracjach, do zmywarek do naczyń o dużej pojemności.

E-VO Advance

NOWE POJĘCIE EKSKLUZYWNOŚCI
Maszyny tworzone dla tych, którzy chcą tego, co najlepsze, zapewniające jednocześnie prostotę użytkowania i łatwość w przypadku konserwacji.
Funkcje: Ładowanie od góry i ładowanie od przodu

ZMYWARKI TUNELOWE

Firmy gastronomiczne, które dysponują mniejszą przestrzenią, często potrzebują maszyn do produkcji na szeroką skalę. Firma Fagor Industrial jest tego świadoma i oferuje modułowe zmywarki do naczyń z przenośnikiem taśmowym, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i stanowią rozwiązanie, które pozwoli najlepiej spełnić potrzeby klienta.

+ Czy chcą Państwo otrzymać dodatkowe informacje?

AKCESORIA DO ZMYWAREK

W katalogu koszy do zmywarek można znaleźć akcesoria, które będą najbardziej odpowiadały własnym potrzebom: kosze do talerzy o różnej wielkości, szklanek i kieliszków do wina o różnej wysokości, tac, sztućców...

ZMYWARKI DO NACZYŃ KUCHENNYCH

Oferujemy szeroką gamę zmywarek do garnków oraz przyborów kuchennych, umożliwiających mycie różnych elementów oraz pojemników wykorzystywanych w kuchni. Zmywarki te posiadają podwójną ścianę ze stali nierdzewnej, która ogranicza straty ciepła oraz zmniejsza wytwarzany przez nie hałas.