Zmywarki

Zmywarki

Osoba, która naprawdę podchodzi do gotowania w sposób profesjonalny, potrzebuje w kuchni także wydajnych rozwiązań, które zapewnią natychmiastową dostępność całego wyposażenia, które zostało wcześniej użyte. Oferujemy kompleksową gamę urządzeń, od małych zmywarek do szkła, stosowanych w barach, kawiarniach lub małych restauracjach, do zmywarek do naczyń o dużej pojemności.

E-VO Advance

NOWE POJĘCIE EKSKLUZYWNOŚCI
Maszyny tworzone dla tych, którzy chcą tego, co najlepsze, zapewniające jednocześnie prostotę użytkowania i łatwość w przypadku konserwacji.
Funkcje: Ładowanie od góry i ładowanie od przodu

E-VO Concept +

MOŻLIWOŚĆ DZIAŁANIA DZIĘKI PROSTOCIE
Gama urządzeń E-VO CONCEPT+, które są idealnymi sprzymierzeńcami instalacji wody pod niskim ciśnieniem i osób posiadających duże wymagania. Nadszedł czas na CONCEPT+ – po prostu działaj.
Funkcje: Ładowanie od góry i ładowanie od przodu

ZMYWARKI DO NACZYŃ KUCHENNYCH

Oferujemy szeroką gamę zmywarek do garnków oraz przyborów kuchennych, umożliwiających mycie różnych elementów oraz pojemników wykorzystywanych w kuchni. Zmywarki te posiadają podwójną ścianę ze stali nierdzewnej, która ogranicza straty ciepła oraz zmniejsza wytwarzany przez nie hałas.

ZMYWARKI TUNELOWE

Firmy gastronomiczne, które dysponują mniejszą przestrzenią, często potrzebują maszyn do produkcji na szeroką skalę. Firma Fagor Industrial jest tego świadoma i oferuje modułowe zmywarki do naczyń z przenośnikiem taśmowym, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i stanowią rozwiązanie, które pozwoli najlepiej spełnić potrzeby klienta.