Commercial gas countertop kitchens


Przemysłowe kuchnie gazowe Kore 900 zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić jedną z największych mocy na rynku oraz doskonałą wydajność.

Do wszystkich funkcji kuchni piec dodaje możliwość gotowania potraw w pojemnikach i na rusztach GN 2/1 na trzech poziomach w zależności od typu dania oraz wielkości pieczonych kawałków.

01
Power

Nasze palniki w kuchniach gazowych zapewniają użytkownikowi jedną z najwyższych mocy dostępnych na rynku. Ponadto oferują wysoką wydajność dzięki specjalnej konstrukcji. Równomierne rozłożenie płomieni na dnie naczynia gwarantuje optymalne przenikanie ciepła do gotowanego produktu.
Urządzenia spełniają europejskie normy dotyczące temperatury elementów i paneli, wydajności oraz spalania, jak również normy sanitarne (EN-60335 i EN-203).

02
Cleaning

Specjalny kształt tłoczonego blatu, bez żłobień i z zaokrąglonymi brzegami ułatwia utrzymanie czystości na powierzchni roboczej. Dodatkową zaletą jest łatwość wyciągania rusztów i palników w celu ich umycia.
Korpus pieca, drzwi oraz ich płyta ochronna są wykonane ze stali nierdzewnej, co ułatwia utrzymanie czystości. Czyszczenie ułatwiają również wewnętrzne wyciągane prowadnice.

03
Intelligent design

Po co używać rusztów redukcyjnych, skoro konstrukcja ramion rusztów może utrzymać pojemniki o średnicy zaledwie 8 cm? Dzięki temu zapobiegamy przewróceniu się mniejszych pojemników.
Wymiary rusztów umożliwiają utrzymanie naczyń o dużych rozmiarach. Ponadto tylny element ochronny komina znajduje się na wysokości równej z rusztami, co ułatwia manipulowanie oraz zwiększa powierzchnię oparcia.

04
Flexibility

Kuchnie nablatowe są zaprojektowane tak, aby móc je zainstalować na niskich meblach i utworzyć w ten sposób kompaktowy mebel. Mogą być również zamontowane jako część podwieszonego bloku lub bloku w formie mostu na belkach nośnych. Ponadto ich nogi pozwalają na bezpośrednie umieszczenie na jakiejkolwiek powierzchni przygotowanej, aby je utrzymać.

Contact us
Are you interested in this product? Contact us for more information about this or other products.