FAGOR INDUSTRIAL

JAKO JEDNA Z NIEWIELU MAREK NA ŚWIECIE OFERUJEMY TAK SZEROKI WACHLARZ
PRODUKTÓW DLA SEKTORA GASTRONOMICZNEGO, HOTELARSKIEGO I PRALNICZEGO
Stoi za nami 60 lat doświadczenia w produkcji urządzeń dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek i urządzeń chłodniczych.
Od lat projektujemy i produkujemy urządzenia dla sektora pralniczego. Dlatego też możemy uważać się za ekspertów w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę przemysłowych urządzeń do prania, suszenia i prasowania.

NASI KLIENCI

W Fagor Industrial jesteśmy specjalistami w tworzeniu przestrzeni dostosowanych do Twoich potrzeb. Odkryj nasze najciekawsze projekty

Restauracja Arzak

3 Michelin stars

Eneko Bilbao

1 Michelin star

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Wejdź na naszą stronę z aktualnościami i dowiedz się o wszystkich naszych nowościach. Poznaj nasze ostatnie projekty, nowe produkty i daty kolejnych targów i wydarzeń, w których weźmiemy udział.

2021.10.15

Less than a week left for @HostMilano where we are presenting many novelties!: 𝗢𝘂𝗿 𝗡𝗘𝗪 𝗢𝗩𝗘𝗡, a one-of-a-kind piece of equipment; 𝗠𝘆𝗙𝗮𝗴𝗼𝗿, our new digital ecosystem; and last but not least, we’ve got some new and exciting things about our brand! 👇 https://t.co/WON6KvZRBA