FAGOR INDUSTRIAL

JAKO JEDNA Z NIEWIELU MAREK NA ŚWIECIE OFERUJEMY TAK SZEROKI WACHLARZ
PRODUKTÓW DLA SEKTORA GASTRONOMICZNEGO, HOTELARSKIEGO I PRALNICZEGO
Stoi za nami 60 lat doświadczenia w produkcji urządzeń dla hoteli, restauracji, szpitali i innych obiektów gastronomicznych. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń grzewczych, pieców, zmywarek i urządzeń chłodniczych.
Od lat projektujemy i produkujemy urządzenia dla sektora pralniczego. Dlatego też możemy uważać się za ekspertów w tej dziedzinie. Oferujemy szeroką gamę przemysłowych urządzeń do prania, suszenia i prasowania.

NASI KLIENCI

W Fagor Industrial jesteśmy specjalistami w tworzeniu przestrzeni dostosowanych do Twoich potrzeb. Odkryj nasze najciekawsze projekty

Restauracja Arzak

3 Michelin stars

Eneko Bilbao

1 Michelin star

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA

Wejdź na naszą stronę z aktualnościami i dowiedz się o wszystkich naszych nowościach. Poznaj nasze ostatnie projekty, nowe produkty i daty kolejnych targów i wydarzeń, w których weźmiemy udział.

2021.04.19

@Olivebistroatl Could you please let us kow what numer you are trying to reach so we can figure out what is happening?

2021.04.19

@Olivebistroatl Good afternoon, we are sorry to hear you are experiencing problems with our products, Could you please send us a DM with more details? Person you spoke with, date, as well as your contact info (phone and email) Thanks and best regards, FI