GRILL BASKIJSKI


Grill baskijski firmy Fagor Industrial oferuje doskonałe przygotowywanie potraw z grilla z ich naturalnym opiekaniem. Może być również wykorzystywany jako element showcooking do gotowania przy kliencie.

01
Jakość gotowania na ruszcie

Grill baskijski od Fagor Industrial to element wyposażenia kuchni, który zapewnia doskonałą jakość potraw z grilla. Dzięki zastosowaniu różnych gatunków drewna i węgla, produkt może być aromatyzowany podczas gotowania. Konstrukcja grilla pozwala na koncentrację temperatury, co pozwala na bardziej wydajne przygotowywanie potraw.

02
Precyzja i kontrola gotowania

Głębokość jest idealna, aby zmaksymalizować wykorzystanie temperatury, generując znaczne oszczędności na węglu/drewnie. Posiada system wymuszonej wentylacji, przyspieszający wytwarzanie żaru podczas uruchamiania, skracając czas rozruchu z 20 do 5 minut. Układ wlotu powietrza jest regulowany, aby poprawić kontrolę spalania węgla podczas użytkowania.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.