Urządzenia gastronomiczne

TRADYCJA I INNOWACJA, POŁĄCZONE PONAD SZEŚĆDZIESIĘCIOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
Fagor Industrial oferuje szeroką gamę profesjonalnych urządzeń grzewczych, idealnie dostosowanych do wymagań i stylów gotowania najbardziej wymagających szefów kuchni.
Urządzenia są projektowane i testowane pod względem jakości, bezpieczeństwa i higieny. Ich konstrukcja opiera się na komforcie użytkowania i niezawodności. Cechują się elegancką estetyką i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Aby zaspokoić wszystkie potrzeby należy być gotowym do zaoferowania każdemu szefowi kuchni innego rozwiązania.

Fagor Industrial dysponuje największym na rynku wyborem pieców, jak również proponuje doskonałe rozwiązanie Cook & Chill oraz obszerny asortyment dodatków i akcesoriów.
Prawdziwy profesjonalista potrzebuje w kuchni  również wydajnych rozwiązań, aby zabrudzone naczynia i sprzęt kuchenny były natychmiast ponownie dostępne. Nasza oferta profesjonalnych zmywarek jest wszechstronna, od zmywarek do szkła dla barów, kawiarni i małych restauracji, po zmywarki o dużej pojemności do naczyń kuchennych i garów.
Będąc wiodącym europejskim producentem profesjonalnych urządzeń chłodniczych, możemy dokonywać niezbędnych inwestycji w technologię, badania i rozwój oraz wydajność produkcyjną. Tym samym firma Fagor oferuje jedną z najbardziej kompletnych i najszerszych gam urządzeń chłodniczych na rynku.
FRONT OF THE HOUSE 
The objective of INOXFERA is to create optimum spaces, with sophisticated and differentiated visual identities for each restaurant concept, and to build a environment to clearly identify each hotel establishment.