Kuchnie gazowe z palnikami


Profesjonalne kuchnie gazowe gamy Kore 700 zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby być jednymi z najmocniejszych na rynku, zapewniając optymalnie wysoki poziom wydajności w ograniczonej przestrzeni. Są odpowiednie do stosowania z szeroką gamą naczyń o różnych średnicach, jak patelnie, garnki, rondle itp. Zastosowanie opcjonalnej płyty umożliwia szybkie grillowanie mięsa, ryb, owoców morza i warzyw. 

Modele kuchni z piekarnikiem gazowym lub elektrycznym dają możliwość przygotowywania potraw zarówno na rusztach palnikowych jak i w piekarniku.

01
Maksymalna moc i maksymalne bezpieczeństwo

Gama KORE 700 oferuje najmocniejsze palniki na rynku. Dysponując mocą nawet 8 kW na każdym z nich, szef kuchni otrzymuje moc idealną.
Ponadto nasze palniki zostały zaprojektowane w unikatowy sposób, aby oddawać jak największą ilość ciepła naczyniom oraz gwarantować bezpieczeństwo pilota płomienia kontrolnego i termoelementów.

02
Wygoda

Głęboko tłoczony jednoelementowy blat kuchni czy piekarnik ze stali nierdzewnej sprawiają, że czyszczenie urządzenia jest łatwe i wygodne, zapewniając mu większą higienę.
Ponadto, dzięki elastycznym przewodom gazowym, konserwacja czy naprawy są szybkie i proste, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek.

03
Dbałość o szczegóły

Piekarnik został zaprojektowany z myślą o optymalnej użyteczności:
    - prowadnice z systemem zapobiegającym przechyleniu dla większej stabilności;
    - żeliwne dno pieca zapewnia lepszą wydajność i równomierne rozłożenie temperatury;
    - idealne zamknięcie piekarnika dzięki tłoczonym elementom i podwójnym drzwiom.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.