Kuchnie gazowe


Kuchnie gazowe Kore 900 to jedne najmocniejszych i najbardziej wydajnych kuchni na rynku.  Zaprojektowane tak, by instalować je na podstawach, tworząc zwartą wyspę z innymi urządzeniami.

Opcjonalny gazowy lub elektryczny piekarnik daje dodatkową możliwość przygotowania potraw na trzech poziomach, w zależności od typu dania.

01
Moc

Nasze palniki mają jedne z najwyższych mocy i niezwykle wysoką wydajność w oparciu o nasz własny, specjalnie zaprojektowany wzór. Równomierne rozprowadzenie płomieni nad dnem naczynia gwarantuje optymalne przenikanie ciepła do gotowanego produktu. Wszystko to przy spełnieniu norm europejskich dotyczących temperatury, komponentów i paneli, wydajności i spalania oraz norm sanitarnych (EN-60335 i EN-203).

02
Czyszczenie

Tłoczona powierzchnia, bez rowków i z zaoblonymi brzegami ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Ruszty i palniki są łatwe w demontażu do mycia. Obudowa kuchni wykonana ze stali nierdzewnej, podobnie jak drzwi piekarnika i panel drzwi wewnętrznych. Czyszczenie ułatwiają również demontowalne prowadnice wewnętrzne.

03
Inteligentna konstrukcja

Po co używać redukcji rusztów, skoro konstrukcja ramion naszych rusztów pozwala utrzymać garnki o średnicy zaledwie 8 cm? Pozwala to uniknąć niebezpieczeństwa wywrócenia się mniejszych naczyń. Wymiary rusztów dają również odpowiednie oparcie dużym garnkom. 
Dodatkowo zabezpieczenie tylnego przewodu kominowego zostało usytuowane na wysokości rusztów, co sprzyja manewrowaniu garnkami i zwiększa powierzchnię podparcia.

04
Elastyczność

Kuchnie są zaprojektowane tak, aby instalować je na podstawach tworząc zwarte urządzenia. Mogą być również montowane jako część bloku podwieszanego lub mostowego. 

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.