Kuchnie gazowe


Kuchnie gazowe Kore 900 to jedne najmocniejszych i najbardziej wydajnych kuchni na rynku. Zastosowanie opcjonalnej płyty do smażenia pozwala zgrillować w dowolnym momencie mięso, ryby czy warzywa.

Gazowy lub elektryczny piekarnik daje dodatkową możliwość przygotowania potraw na trzech poziomach, w zależności od typu dania lub wielkości pieczonego produktu.

01
Moc

Nasze palniki mają jedne z najwyższych mocy i dużą wydajność dzięki specjalnej, własnej konstrukcji. Równomierne rozłożenie płomieni na dnie naczynia gwarantuje optymalne przenikanie ciepła do gotowanego produktu. Wszystko to przy spełnieniu norm europejskich dotyczących temperatury komponentów i paneli, wydajności i spalania oraz norm sanitarnych (EN-60335 i EN-203).

02
Czyszczenie

Tłoczony blat, bez żłobień i z zaoblonymi krawędziami ułatwia utrzymanie czystości powierzchni roboczej. Dodatkową zaletą jest łatwość wyjmowania rusztów i palników w celu ich umycia.
Korpus piekarnika, drzwi oraz ich płyta ochronna są wykonane ze stali nierdzewnej. Czyszczenie ułatwiają również demontowalne prowadnice wewnętrzne.

03
Inteligentna konstrukcja

Po co używać rusztów redukcyjnych, skoro konstrukcja ramion naszych rusztów pozwala utrzymać pojemniki o średnicy zaledwie 8 cm? Pozwala to uniknąć niebezpieczeństwa wywrócenia się mniejszych naczyń kuchennych. Wymiary rusztów dają również odpowiednie oparcie naczyniom o dużych rozmiarach. 
Dodatkowo tylna osłona komina znajduje się na wysokości równej z rusztami, co ułatwia manewrowanie garnkami i zwiększa powierzchnię podparcia.

04
Elastyczność

Kuchnie nablatowe są zaprojektowane tak, aby móc je zainstalować na niskich meblach i utworzyć w ten sposób kompaktowy mebel. Mogą być również zamontowane jako część podwieszonego bloku lub bloku w formie mostu na belkach nośnych. Ponadto ich nogi pozwalają na bezpośrednie umieszczenie na jakiejkolwiek powierzchni przygotowanej, aby je utrzymać.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA