Grille


Grille gamy Kore 900 to urządzenia idealne do grillowania żywności. 
Ruszt osiąga temperaturę 400ºC, w związku z czym pory przygotowywanego produktu szybko się zamykają, a jego środek pozostaje soczysty.
Grill wyposażony w demontowalną osłonę przeciwrozbryzgową.

01
Elastyczność i wydajność

Nasze grille dają możliwość pracy z produktem na różne sposoby.
Ruszt żeliwny jest rekomendowany do mięs, ruszt ze stali nierdzewnej do ryb i warzyw.
Grillowanie w obu przypadkach ma miejsce poprzez kontakt oraz promieniowanie cieplne z elektrycznych elementów grzewczych/palników gazowych pod spodem, co poprawia wydajność.
Zbiornik na tłuszcz można opcjonalnie napełnić wodą. Dzięki wysokiej temperaturze powstanie delikatna para, która doda potrawie wilgotności. 

02
Czyszczenie

Żeliwny ruszt grilla ma wyprofilowane rowki do odcieku tłuszczu i jest nachylony w kierunku przednim, gdzie znajduje się otwór odprowadzający tłuszcz do specjalnego zbiornika.
Grille gazowe wyposażone są w kamienie ceramiczne, które tworzą osłonę przed kapiącym tłuszczem na palniki, zapobiegając powstawaniu płomieni i zapewniając optymalny rozkład temperatury oraz ułatwiając czyszczenie. Elementy grzewcze grilli elektrycznych są uchylane, co ułatwia czyszczenie wnętrza urządzenia.
Grill wyposażony jest w demontowalną do czyszczenia osłonę antyrozbryzgową o wysokości 130 mm, wykonaną ze stali nierdzewnej. 
W zestawie z urządzeniem znajduje się specjalny skrobak do czyszczenia rusztów.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.