Kuchnie indukcyjne


Kuchnie indukcyjne Kore 900 o dwóch lub czterech polach grzewczych gotują szybko i wydajnie, zapewniając znaczne oszczędności energii. Strefy grzejne dostarczają bowiem energię tylko w obszarze, w którym wykryto obecność garnka czy patelni. Po zdjęciu naczynia przestaje się nagrzewać. Dostępny też wok indukcyjny z tej linii o mocy 5 kW i średnicy pola 300 mm.

01
Czyszczenie, higiena i komfort

Ceramiczne szkło o grubości 6 mm, hermetycznie zamknięte w blacie ze stali nierdzewnej, gwarantuje utrzymanie płyty w maksymalnej czystości.
Płyta nie nagrzewa się od wewnętrznych źródeł ciepła (jak w przypadku tradycyjnych płyt ceramicznych), w związku z czym nie przywierają do niej resztki żywności.

02
Wydajność i opłacalność

Płyta indukcyjna uruchamia się dopiero po wykryciu garnka i szybko osiąga temperaturę. Po zdjęciu naczynia przestaje się nagrzewać.  Energia jest skoncentrowana u podstawy naczynia, a rozproszenie promieniowania cieplnego zmniejszone.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA