Patelnie przechylne


Patelnie przechylne Kore 900 to urządzenia bardzo wszechstronne, o wysokiej wydajności, do obróbki termicznej potraw. Łączą w jednym możliwości czterech urządzeń (patelnia, płyta grzewcza, kocioł i bemar).
Urządzenie z zamkniętą pokrywą ma taką samą wysokość jak inne urządzenia z linii, nie posiada żadnych wystających elementów – może więc służyć jako blat roboczy.

01
Wielofunkcyjność

Dzięki funkcjonalnym elementom naszych patelni (regulowanie temperatury termostatem w zakresie od 50 do 310ºC, zawór umożliwiający napełnienie komory wodą) urządzenia te mogą być wykorzystane na cztery różne sposoby:

  • Jako patelnia do smażenia potraw o małej grubości. Po napełnieniu komory olejem do określonego poziomu można smażyć rybę, krokiety, jajka itp.
  • Jako płyta „fry-top” do grillowania lub smażenia bez tłuszczu. Dzięki temperaturze, którą można uzyskać, urządzenia te można wykorzystać jako płytę grillową do przygotowywania owoców morza, ryb, mięs itp.
  • Jako kocioł do gotowania przy użyciu wody. Można tak przygotowywać sosy, dania duszone czy dania z ryżu.
  • Jako bemar utrzymujący minimalną temperaturę wewnątrz zbiornika w celu przechowywania sosów lub garnirunku, a nawet do gotowania w kąpieli wodnej.
02
Czyszczenie

Dobrze zaprojektowana misa z zaokrąglonymi narożnikami i bez krawędzi oraz wysokim przechyłem przy opróżnianiu sprawiają, że wszystkie czynności gotowania i czyszczenia są łatwiejsze. 
Misa napełniania jest wodą poprzez elektryczny zawór otwierany przełącznikiem znajdującym się z przodu urządzenia. Szeroki otwór wyładunku przyspiesza opróżnianie patelni. 
Konstrukcja zaprojektowana tak, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort korzystania i mycia.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.