Płyty grillowe


Płyty grillowe Kore 900 to urządzenia odpowiednie do szybkiego i wydajnego smażenia żywności. Dostępne z płytą w wersji gładkiej, ryflowanej lub mieszanej (2/3 gładkie i 1/3 ryflowana).

01
Odpowiednie do różnych produktów

Płyty wykonane z miękkiej stali, przeznaczone do smażenia szczególnie mięs i warzyw. Szybko się nagrzewają i równomiernie dystrybuują ciepło.
Chromowane modele są rekomendowane do smażenia ryb, owoców morza, jajek, ale można ich używać do innych rodzajów żywności. Pokryta chromem powierzchnia zapobiega przenoszeniu się posmaków pomiędzy przygotowanymi potrawami.

02
Modele chromowane: wyższa wydajność i komfort

Pokryta wartstwą chromu powierzchnia zapobiega utracie temperatury w wyniku promieniowania i rozchodzenia się ciepła na zewnątrz, redukując czas smażenia oraz ponownego nagrzania płyty. Tworzy to bardziej przyjazne środowisko pracy.

Skrobak w komplecie z modelami z chromowaną powierzchnią.

03
Higiena i czystość

Konstrukcja z zaokrąglonymi krawędziami i łączeniami powierzchni grzewczej. Laserowo cięte krawędzie, automatycznie spawane i polerowane. Niewidoczne śruby łączące.

Nachylenie płyty w kierunku frontu ułatwia tłuszczom i płynom zbieranie się w rynienkach prowadzących do wyjmowalnego zbiornika na tłuszcz.
Jako opcja możliwość zamontowania rantów antyrozbryzgowych, demontowalnych do umycia.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.