Płyty grillowe


Płyty grillowe Kore 900 to urządzenia odpowiednie do szybkiego i wydajnego smażenia żywności. Dostępne z płytą w wersji gładkiej, ryflowanej lub mieszanej (2/3 gładkie i 1/3 ryflowana).

01
Odpowiednie do różnych produktów

Płyty wykonane ze stali miękkiej dedykowane są do smażenia mięs i warzyw. Szybko się nagrzewają i równomiernie dystrybuują ciepło.
Chromowane modele są rekomendowane do smażenia ryb, owoców morza, jajek, choć można ich używać do wszystkich rodzajów żywności. Pokryta chromem powierzchnia zapobiega przenoszeniu się smaków z jednego rodzaju produktu na inny.

02
Modele chromowane: wyższa wydajność i komfort

Pokryta wartstwą chromu powierzchnia zapobiega utracie temperatury w wyniku promieniowania i rozchodzenia się ciepła na zewnątrz, redukując czas smażenia oraz ponownego nagrzania płyty. Tworzy to bardziej komfortowe warunki pracy.
Skrobak w komplecie z modelami z chromowaną powierzchnią.

03
Higiena i czystość

Obudowa z zaokrąglonymi krawędziami i narożnikami ułatwia ich czyszczenie. Laserowo cięte krawędzie, automatycznie spawane i polerowane. Niewidoczne śruby łączące.

Pochylenie płyty w kierunku przodu urządzenia ułatwia tłuszczom i płynom zbieranie się w rynienkach prowadzących do wyjmowalnego zbiornika na tłuszcz.
W opcji możliwość zamontowania rantów antyrozbryzgowych, demontowalnych w celu ich umycia.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA