Stoły chłodnicze

WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ DOSTOSOWANE DO POTRZEB UŻYTKU PROFESJONALNEGO

W naszym bogatym katalogu przemysłowych stołów chłodniczych dajemy odpowiedź na wszelkie potrzeby naszych klientów. Stoły chłodnicze firmy Fagor Industrial dają profesjonalistom szereg rozwiązań w ich codziennej pracy. To produkty, które rozwiązują problemy ograniczonej przestrzeni, bezpieczeństwa żywności lub potrzeby nieprzerwanej produkcji.
Dysponując unikalnym asortymentem na rynku, oferujemy stoły chłodnicze o różnych wymiarach odpowiadających standardom stosowanym w hotelarstwie (GN-700, Snack, Snack-600, Cukiernictwo), jak również różnorodne opcje w ramach serii Advance i Concept. Każdy stół może łączyć w sobie przeróżne opcje, takie jak szklane drzwi lub szuflady, różne wysokości w zależności od ich powierzchni roboczej itp.

 

Generacja GLOBE


Nowa generacja urządzeń chłodniczych GLOBE została zaprojektowana z myślą o profesjonaliście w kuchni. Bardziej wydajna, funkcjonalna i bardziej przyjazna dla środowiska technologia chłodzenia, pomyślana, aby zagwarantować optymalne przechowywanie żywności przy mniejszym zużyciu energii. Generacja GLOBE powstaje w oparciu o Twoje potrzeby oraz nasze doświadczenie jako czołowego producenta urządzeń chłodniczych w Europie.  Twój cel jest naszym celem: pomóc dobrze Ci wybrać.

enlace a...
Stoły chłodnicze Gastronorm – GN
enlace a...
Stoły chłodnicze SNACK – głębokość 600
enlace a...
Stoły chłodnicze SNACK – głębokość 800
enlace a...
Opcje dodatkowe dla stołów chłodniczych
Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA