Stoły chłodnicze

WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ DOSTOSOWANE DO POTRZEB UŻYTKU PROFESJONALNEGO

Stoły chłodnicze Fagor Industrial oferują profesjonalistom szereg rozwiązań w ich codziennej pracy. To produkty, które rozwiązują problemy ograniczonej przestrzeni, bezpieczeństwa żywności czy potrzebę nieprzerwanej produkcji.
W ofercie mamy stoły chłodnicze o różnych wymiarach i opcjach, odpowiadające standardom stosowanym w branży gastronomicznej i hotelarskiej (seria Gastronorm 700, Snack 600, Piekarnicze 800). Nasze stoły mogą łączyć w sobie różne opcje, takie jak zestawy szuflad, granitowy blat, agregat po lewej stronie, zlew, szklane drzwi itp.

Generacja GLOBE


Nowa generacja urządzeń chłodniczych GLOBE została zaprojektowana z myślą o profesjonaliście w kuchni. Bardziej wydajna, funkcjonalna i bardziej przyjazna dla środowiska technologia chłodzenia, pomyślana, aby zagwarantować optymalne przechowywanie żywności przy mniejszym zużyciu energii. Generacja GLOBE powstaje w oparciu o Twoje potrzeby oraz nasze doświadczenie jako czołowego producenta urządzeń chłodniczych w Europie.  Twój cel jest naszym celem: pomóc dobrze Ci wybrać.

enlace a...
Stoły chłodnicze Gastronorm – GN
enlace a...
Stoły chłodnicze SNACK – głębokość 600
enlace a...
Stoły chłodnicze piekarnicze – głębokość 800
enlace a...
Opcje dodatkowe dla stołów chłodniczych
Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA