Stoły chłodnicze piekarnicze – głębokość 800

Stoły piekarniczo-cukiernicze o głębokości 800 mm uzupełniają naszą ofertę sprzętu chłodniczego i są zaprojektowane specjalnie dla tej branży.

JAKOŚĆ PUNKTEM ODNIESIENIA

Gama Concept to linia najbardziej ekonomiczna przy zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej z zachowaniem trwałości, ergonomiczności i higieny użytkowania. 

Dostępna nie tylko w wymiarach zaprojektowanych dla sektora cukierniczego (gł. 800 mm i tace Euronorm), ale również dla standardowych gastropojemników (gł. 700 mm) i Snack (gł. 600 mm).

01
TECHNOLOGIA

Urządzenia zaprojektowane specjalnie do użytku w cukiernictwie i piekarnictwie, z systemem chłodzenia z naturalnym ciągiem, optymalizującym odpowiednie przechowywanie delikatnych produktów i składników.

Pionowy wentylator pozwala właściwie rozprowadzić zimne powietrze do każdego punktu stołu, nawet przy jego pełnym załadunku.

02
POJEMNOŚĆ

Odpowiednie dla tac do ciasta Euronorm (400 x 600 mm).

03
KONSTRUKCJA

Wykonanie ze stali nierdzewnej. Każda z komór wewnętrznych posiada zestaw wytrzymałych prowadnic do standardowych tac do ciasta lub półek.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.