Opcje dodatkowe dla stołów chłodniczych

Odkryj szeroką gamę opcji dostępnych dla stołów chłodniczych Fagor Industrial.

MAŁY SZCZEGÓŁ, WIELKA RÓŻNICA


Małe szczegóły są w wielu przypadkach tym, co czyni różnicę. To dlatego też szafy chłodnicze Fagor Industrial posiadają wiele opcji, ponieważ dbamy o najmniejsze szczegóły.

01
BLAT GRANITOWY

Blaty chłodzące produkowane są standardowo w ramach serii AISI-304. Dzięki możliwości zastosowania granitowego blatu roboczego o grubości 3 cm można uzyskać ladę dostosowaną do każdej potrzeby.

02
SZUFLADY

Zróżnicowane opcje szuflad umożliwiają dostosowanie stołów chłodniczych do indywidualnych potrzeb klienta.

03
KOŁA

Na życzenie klienta nogi szaf można zastąpić kołami, dzięki czemu sprzęt chłodniczy będą mobilny i wygodniejszy w użytkowaniu.

04
ZAMEK

Stoły z drzwiami szklanymi są standardowo wyposażone w zamek znajdujący się na każdych drzwiach. W pozostałych modelach oferujemy możliwość dodania zamka jako elementu zabezpieczającego sprzęt.

05
PANORAMICZNE OTWIERANIE DRZWI

Stoły chłodnicze standardowo są produkowane z uchwytem po prawej stronie. Istnieje jednak możliwość zamówienia otworu panoramicznego, co oznacza, że drzwi z klamką umieszczane są po prawej i po lewej stronie oraz że montuje się dodatkowe drzwi z klamką po lewej stronie. W ten sposób uzyskuje się więcej miejsca na włożenie produktów do wnętrza stołu.

06
AKCESORIA

Wybór odpowiednich akcesoriów jest gwarancją prawidłowego działania. Akcesoria chłodnicze są jednymi z najdroższych sprzętów do przechowywania żywności.

MAŁY SZCZEGÓŁ, WIELKA RÓŻNICA

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA