Stoły chłodnicze SNACK – głębokość 600

Nasza gama CONCEPT o głębokości 600 mm i wymiarach Snack oferuje szeroki katalog stołów chłodzących do wykorzystania w niewielkich przestrzeniach, będących produktem mocnym, ergonomicznym, funkcjonalnym i łatwym w utrzymaniu w czystości.

JAKOŚĆ PUNKTEM ODNIESIENIA

Gama Concept charakteryzuje się tym, że jest to linia najbardziej ekonomiczna przy zachowaniu większej efektywności energetycznej i zrównoważonym rozwoju środowiskowym, jako że jest dostępna w wersji na gazy węglowodorowe (Generacja Globe).                                      Będąc jedyną taką gama na rynku, linia Concept jest dostępna nie tylko w wymiarach zaprojektowanych tak, by optymalnie wykorzystać powierzchnię dzięki stołom Snack (dno 600 mm), ale jest również jest dostępna dla linii standardowej Gastronorm (dno 700 mm) i do produkcji wyrobów cukierniczych (dno 800 mm i tace Euronorm).

01
ZERO IMPACT (GLOBE, gazy HC)

Węglowodory w postaci naturalnej (R290 i R-600a). Nietoksyczne, naturalne gazy, mające mniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i powłokę ozonową. Ponadto zmniejszenie ilości gazu chłodzącego w urządzeniach powoduje, że wydajność sprężarek jest większa, a wytwarzany poziom hałasu się obniża.

02
NIEZAWODNOŚĆ

Wykorzystanie komponentów wysokiej jakości, nieszkodliwych dla środowiska naturalnego, umożliwia otrzymanie wysokiej efektywności energetycznej i optymalnych poziomów wydajności chłodniczej.

03
RÓŻNORODNOŚĆ WERSJI I OPCJI

Dzięki naszemu doświadczeniu i polityce współpracy z naszymi klientami zaprojektowaliśmy szeroką gamę urządzeń, które dostosowują się do zróżnicowanych potrzeb rynkowych.

04
OCZYSZCZENIE

Nasze produkty zostały zaprojektowane, aby zmniejszać wysiłek. Dlatego właśnie nasi inżynierowie, planując gamę CONCEPT Snack, brali pod uwagę tak istotne szczegóły, jak brak śrub, zaokrąglone krawędzie i wytłoczenia, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

05
MECHANIZM AUTOMATYCZNEGO ZAMYKANIA I BLOKADY

Produkty generacji GLOBE wyposażone są w mechanizm automatycznego zamykania i blokady, co pomaga zwiększyć wygodę w czasie załadunku i rozładunku urządzenia.

JAKOŚĆ PUNKTEM ODNIESIENIA

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA