Stoły chłodnicze SNACK – głębokość 600

Nasza gama CONCEPT o głębokości 600 mm i wymiarach Snack oferuje asortyment stołów chłodniczych do wykorzystania w niewielkich przestrzeniach, będących produktem mocnym, ergonomicznym, funkcjonalnym i łatwym w utrzymaniu w czystości.

JAKOŚĆ PUNKTEM ODNIESIENIA

Gama Concept to linia najbardziej ekonomiczna przy zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej z zachowaniem trwałości, ergonomiczności i higieny użytkowania. Nasze stoły Snack o głębokości 600 mm pozwalają optymalnie wykorzystać powierzchnię niewielkich pomieszczeń.

01
ZEROWY WPŁYW NA ŚRODOWISKO

Węglowodory w postaci naturalnej (R290 i R600a). Nietoksyczne, naturalne gazy, mające mniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i powłokę ozonową. Ponadto zmniejszenie ilości gazu chłodzącego w urządzeniach powoduje, że wydajność sprężarek jest większa, a poziom hałasu zredukowany.

02
NIEZAWODNOŚĆ

Wykorzystanie komponentów wysokiej jakości, nieszkodliwych dla środowiska naturalnego, umożliwia otrzymanie wysokiej efektywności energetycznej i optymalnych poziomów wydajności chłodniczej.

03
RÓŻNORODNOŚĆ WERSJI I OPCJI

Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z klientami zaprojektowaliśmy szeroką gamę urządzeń, które łatwo dopasować do zróżnicowanych potrzeb rynkowych.

04
CZYSTOŚĆ

Nasze produkty zostały zaprojektowane również pod kątem wygody użytkowania. Stąd zaokrąglone krawędzie i tłoczenia, brak śrub, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

05
MECHANIZM AUTOMATYCZNEGO ZAMYKANIA I BLOKADY

Produkty generacji GLOBE wyposażone są w mechanizm automatycznego zamykania i blokady, co pomaga zwiększyć wygodę w czasie załadunku i rozładunku urządzenia.

JAKOŚĆ PUNKTEM ODNIESIENIA

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.