Szafy chłodnicze

SZAFA ODPOWIEDNIA DLA KAŻDEJ POTRZEBY

Przemysłowe szafy chłodnicze Fagor oferują profesjonalną szeroką gamę rozwiązań w zakresie przechowywania żywności na potrzeby użytkowe, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku.
Dysponując unikalnym asortymentem na rynku, oferujemy szafy o różnych wymiarach odpowiadających standardom stosowanym w hotelarstwie (GN, snack, cukiernictwo, ryby), jak również różnorodne opcje w ramach serii Advance i Concept. Szeroka gama przemysłowych szaf chłodniczych składa się z modeli o dodatniej temperaturze wyposażonych w drzwi ze stali nierdzewnej i drzwi szklanych oraz modeli o ujemnej temperaturze do przechowywania produktów mrożonych. Oferujemy również inne modele, które zawierają przydatne szuflady lub strefy przechowywania niezależne od reszty szafy.
Zestaw akcesoriów, które gwarantują profesjonalistom produkt trwały i ergonomiczny, a jednocześnie funkcjonalny i łatwy do czyszczenia wewnątrz, zachowując dobry stosunek jakości do ceny.

Generacja GLOBE


Nowa generacja urządzeń chłodniczych Globe została zaprojektowana z myślą o profesjonaliście w kuchni. Bardziej wydajna, funkcjonalna i bardziej przyjazna dla środowiska technologia chłodzenia, pomyślana, aby zagwarantować optymalne przechowywanie żywności przy mniejszym zużyciu energii. Generacja GLOBE powstaje w oparciu o Twoje potrzeby oraz nasze doświadczenie jako czołowego producenta urządzeń chłodniczych w Europie.  Twój cel jest naszym celem: pomóc dobrze Ci wybrać.

enlace a...
Szafy chłodnicze Gastronorm – GN
enlace a...
Szafy chłodnicze Snack
enlace a...
Szafy chłodnicze do wyrobów cukierniczych
enlace a...
Szafy chłodnicze do przechowywania ryb
enlace a...
Opcje dodatkowe dla szaf chłodniczych

SZAFA ODPOWIEDNIA NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA