Szafy chłodnicze piekarnicze

Aby zaspokoić specyficzne potrzeby specjalistów w cukierniach i piekarniach, oferujemy szafy chłodnicze zaprojektowane specjalnie dla tych branż. Nasze szafy cukierniczo-piekarnicze pomieszczą standardowe tace Euronorm o wymiarach 600 x 400 mm.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH


W ramach generacji Globe oferujemy w linii Concept szafy chłodnicze piekarniczo-cukiernicze. W ten sposób spełniamy wymagania użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji wyróżniających nas jako producenta.

WSZECHSTRONNOŚĆ I JAKOŚĆ

Oferujemy szafy chłodnicze dedykowane dla wyrobów piekarniczo-cukierniczych, jednodrzwiowe, z 17 poziomami półek. 

01
TECHNOLOGIA

Urządzenia zaprojektowane specjalnie do profesjonalnego wykorzystania do przechowywania produktów cukierniczych i piekarniczych, z systemem chłodzenia wymuszonym obiegiem powietrza, gwarantującym odpowiednie przechowywanie produktów delikatnych wykorzystywanych w tej branży.

02
POJEMNOŚĆ

Pojemność na 17 tac cukierniczych Euronorm (600 x 400 mm). Urządzenie wyposażone jest standardowo w 3 półki epoksydowe, z prowadnicami umożliwiającymi regulowanie wysokości.

03
BUDOWA

Komora wewnętrzna wykonana ze stali nierdzewnej z solidnymi prowadnicami na znormalizowane tace cukiernicze.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA