Opcje dodatkowe dla szaf chłodniczych

Odkryj szeroką gamę opcji dostępnych dla szaf chłodniczych Fagor Industrial.

MAŁY SZCZEGÓŁ, WIELKA RÓŻNICA


Małe szczegóły są w wielu przypadkach tym, co czyni ogromną różnicę. Dlatego też szafy chłodnicze Fagor Industrial posiadają wiele opcji - dbamy o szczegóły.

01
OTWIERANIE PEDAŁEM

Zastosowanie pedału umożliwia otwarcie szafy bez konieczności użycia rąk, co ułatwia pracę użytkownikowi. Jest to wyposażenie dodatkowe, które jest montowane w fabryce i należy je uwzględnić przy składaniu zamówienia.

02
KOŁA

Na życzenie klienta nogi szaf można zastąpić kółkami, dzięki czemu urządzenia będą mobilne. Montowane fabrycznie na etapie produkcji.

03
ZAMEK W DRZWIACH

Szafy z drzwiami szklanymi są standardowo wyposażone w zamek. W pozostałych modelach oferujemy zamek jako opcję, która pozwoli na zabezpieczenie dostępu do wnętrza urządzenia w razie takiej konieczności.

04
KIERUNEK OTWIERANIA DRZWI

Szafy chłodnicze standardowo mają uchwyt po prawej stronie i otwierają się na lewo. Na życzenie klienta jest możliwość zamówienia szafy otwieranej na prawo (uchwyt po lewej stronie).

05
AKCESORIA

Wybór odpowiednich akcesoriów zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. Ma to kluczowe znaczenie dla potrzeb użytkownika. 

OPCJE DODATKOWE DLA SZAF CHŁODNICZYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.