Opcje dodatkowe dla szaf chłodniczych

Odkryj szeroką gamę opcji dostępnych dla szaf chłodniczych Fagor Industrial.

MAŁY SZCZEGÓŁ, WIELKA RÓŻNICA


Małe szczegóły są w wielu przypadkach tym, co czyni ogromną różnicę. Dlatego też szafy chłodnicze Fagor Industrial posiadają wiele opcji - dbamy o szczegóły.

01
OTWIERANIE PEDAŁEM

Zastosowanie pedału umożliwia otwarcie szafy bez konieczności użycia rąk, co ułatwia pracę użytkownikowi. Jest to wyposażenie dodatkowe, które jest montowane w fabryce i należy je uwzględnić przy składaniu zamówienia.

02
LADY RZEŹNICZE

Lady rzeźnicze montowane są bezpośrednio na suwakach w szafach snack oraz na prowadnicach ze stali nierdzewnej w przypadku szafek Gastronorm.

03
KOŁA

Na życzenie klienta nogi szaf można zastąpić kołami, dzięki czemu szafy chłodnicze będą mobilne i wygodniejsze w użytkowaniu.

04
ZAMEK W DRZWIACH

Szafy z drzwiami szklanymi są standardowo wyposażone w zamek. W pozostałych modelach oferujemy możliwość dodania zamka do drzwi jako elementu zabezpieczającego dostęp do wnętrza urządzenia.

05
KIERUNEK OTWIERANIA DRZWI

Szafy chłodnicze standardowo mają uchwyt po prawej stronie i otwierają się na lewo. Na życzenie klienta jest możliwość zamówienia szafy otwieranej na prawo (uchwyt po lewej stronie).

06
AKCESORIA

Wybór odpowiednich akcesoriów zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzeń. Ma to kluczowe znaczenie dla procesu przechowywania żywności. 

OPCJE DODATKOWE DLA SZAF CHŁODNICZYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA