Szafy chłodnicze do przechowywania ryb

Jako uzupełnienie szerokiej gamy szaf chłodniczych Fagor Industrial oferujemy specjalistyczną szafę do przechowywania ryb, wyposażoną w specjalne szuflady i zaprogramowaną do pracy w najbardziej odpowiedniej dla tego typu produktu temperaturze.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH


W ramach generacji GLOBE oferujemy gamę szaf CONCEPT do przechowywania ryb. Gama ta została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji, do której jesteśmy zobowiązani jako producent.

WSZECHSTRONNOŚĆ I JAKOŚĆ

Jako dodatkowe wyposażenie dla gamy Concept oferujemy specjalistyczną szafę do przechowywania ryb, wyposażoną w specjalne szuflady i zaprogramowaną do pracy w najbardziej odpowiedniej dla tego typu produktu temperaturze.

01
POJEMNOŚĆ

Wnętrze wyposażone w 7 szuflad na ryby o dużej pojemności, wykonanych z PVC z podwójnym dnem z perforowanej stali nierdzewnej.

02
WBUDOWANY SPUST

Każda szuflada posiada osobny otwór doprowadzający płyny do ogólnego spustu, podłączonego do zewnętrznego odprowadzenia wody.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA