Szafy chłodnicze Snack

Szafy Snack są zaprojektowane pod małe pomieszczenia, gdzie przestrzeń musi być zagospodarowana do maksimum. Rozmiar Snack ma podobne wyposażenie i jakość szaf GN.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH


W ramach generacji Globe oferujemy gamę szaf Concept. Gama ta została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji, do której jesteśmy zobowiązani jako producent.

WSZECHSTRONNOŚĆ I JAKOŚĆ

Przystosowując się do każdego typu przestrzeni i potrzeb, dysponujemy szafami Concept w wymiarach Snack, o podobnych parametrach i identycznej jakości.

01
BRAK ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO

Węglowodory w postaci naturalnej (R290 i R600a). Nietoksyczne, naturalne gazy, mające mniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i powłokę ozonową. Ponadto zmniejszenie ilości gazu chłodzącego w urządzeniach powoduje, że wydajność sprężarek jest większa, a poziom hałasu zredukowany.

02
PROSTY I INTUICYJNY INTERFEJS

Panel sterowania ułatwiający funkcjonalność i szybkość użytkowania.

03
SAMOZAMYKANIE DRZWI I BLOKOWANIE

Szafy generacji Globe są wyposażone w mechanizm samoczynnego zamykania drzwi lub utrzymywania ich w pozycji otwartej, co jest wygodne w czasie załadunku i rozładunku urządzenia oraz minimalizuje utraty zimna. Samozamykanie: kąt otwarcia poniżej 90º. Blokowanie zamknięcia: kąt otwarcia powyżej 135º.

04
WBUDOWANY ODPŁYW

Wszystkie nasze urządzenia posiadają zintegrowany odpływ w formie wytłoczenia, umożliwiający odprowadzanie resztek wody, która może się zebrać wewnątrz urządzenia.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.