Szafy chłodnicze Snack

Szafy Snack są specjalnie zaprojektowane do małych pomieszczeń, gdzie przestrzeń musi być zagospodarowana do maksimum, dlatego mają wymaganą mniejszą powierzchnię.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH


W ramach generacji Globe oferujemy gamę szaf Concept. Gama ta została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania użytkowników, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji, do której jesteśmy zobowiązani jako producent.

WSZECHSTRONNOŚĆ I JAKOŚĆ

Przystosowując się do każdego typu przestrzeni i potrzeb, dysponujemy szafami Concept w wymiarach Snack, o podobnych parametrach i identycznej jakości.

01
ZERO IMPACT (GLOBE, gazy HC)

Węglowodory w postaci naturalnej (R290 i R-600a). Nietoksyczne, naturalne gazy, mające mniej szkodliwy wpływ na środowisko naturalne i powłokę ozonową. Ponadto zmniejszenie ilości gazu chłodzącego w urządzeniach powoduje, że wydajność sprężarek jest większa, a wytwarzany poziom hałasu się obniża.

02
PROSTY I INTUICYJNY INTERFEJS

Panel sterowania ułatwiający funkcjonalność i szybkość użytkowania.

03
MECHANIZM AUTOMATYCZNEGO ZAMYKANIA I BLOKADY

Drzwi wyposażone w mechanizm automatycznego zamykania i blokady. Jeśli drzwi są otwarte pod kątem mniejszym niż 90º zamykają się automatycznie. Jeśli kąt jest większy od 135º, drzwi się blokują.

04
WBUDOWANY SPUST

Wszystkie nasze urządzenia posiadają zintegrowany spust w formie wytłoczenia, umożliwiający odprowadzanie resztek wody, która może się zbierać wewnątrz urządzenia.

WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA