NIEZBĘDNE DO ATRAKCYJNEJ PREZENTACJI PRODUKTÓW

W branży restauracyjnej niektóre produkty wymagają szczególnej uwagi przy przechowywaniu i prezentowaniu. Dlatego Fagor Industrial oferuje rozwiązania dla chłodniczych witryn wystawczych. 

WITRYNY WYSTAWCZE DO PRZYSTAWEK


Fagor Industrial oferuje witryny zaprojektowane specjalnie dla tych produktów.

1
OCZYSZCZENIE

Wewnętrzna taca ze stali nierdzewnej z tłoczonym dnem dostosowana do gastropojemników GN 1/3 (o głębokości 40 mm), z dostępem przez szklane drzwi przesuwne. Urządzenia te posiadają wbudowany spust do odprowadzania nagromadzonej wody.

2
OŚWIETLENIE

Zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska naturalnego maksymalnie zmniejszamy zużycie energii w naszych urządzeniach dzięki wykorzystaniu oświetlenia LED.

3
ZRÓŻNICOWANIE

Oferujemy różne rozmiary i formy szkła (proste lub gięte w jednym elemencie).

WITRYNY WYSTAWCZE DO SUSHI


Witryny wystawcze specjalnie zaprojektowane do ekspozycji sushi, posiadają statyczny system chłodzenia z podwójnym systemem odparowywania wbudowany w dolnej tacy i przylegający do zakrzywionej szklanej pokrywy. Umożliwia wytworzenie optymalnej temperatury pracy (od -1ºC do 2ºC), aby umożliwić przechowywanie delikatnych potraw, jak np. sushi.

1
KONSTRUKCJA

Wewnętrzna tłoczona taca ze stali nierdzewnej, perforowana i przygotowana bezpośrednio do przechowywania sushi. Do wnętrza można się dostać poprzez przesuwną pokrywę szklaną.

2
OCZYSZCZENIE

Wbudowany awaryjny spust odprowadzania nagromadzonej wody, co sprawia, że jest to jeden z najbardziej higienicznych sprzętów na rynku.

3
OŚWIETLENIE

Zgodnie z naszą polityką ochrony środowiska naturalnego zmniejszamy maksymalnie zużycie energii w naszych urządzeniach dzięki wykorzystaniu oświetlenia LED.

MEBLE CHŁODNICZE NA SKŁADNIKI


1

Meble na składniki posiadają własny agregat, co zapewnia całkowitą niezależność przy wyborze miejsca. Są idealnym uzupełnieniem stołu chłodniczego, który może stać się kompletną stacją roboczą do przygotowywania dań na zimno, pizzy czy kanapek.

NIEZBĘDNE DO ATRAKCYJNEJ PREZENTACJI PRODUKTÓW

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA