Zmywarki tunelowe

SOLIDNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIA, CHARAKTERYZUJĄCE SIĘ WIĘKSZĄ MOŻLIWOŚCIĄ PRODUKCYJNĄ

W świecie gastronomii często niezbędne są urządzenia o dużych możliwościach. Gdy mamy ograniczoną powierzchnię i potrzebujemy wysokiej wydajności produkcyjnej, najlepszym rozwiązaniem będzie kompaktowa zmywarka tunelowa. Natomiast gdy dysponujemy większą przestrzenią, korzystnym rozwiązaniem będą tunelowe zmywarki modułowe, gdzie każdy z modułów odpowiada za jeden z procesów zmywania.
W Fagor Industrial rozumiemy to doskonale. Dzięki naszym kompaktowym i modułowym zmywarkom tunelowym z linii Concept, jak również akcesoriom, elementom załadowczym i wyładowczym, przyszły użytkownik z pewnością znajdzie rozwiązanie najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb.

TA NOWA LINIA ZAPEWNIA NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY NA RYNKU. ZGODNIE Z FILOZOFIĄ OSZCZĘDNOŚCI ENERGETYCZNEJ FAGOR INDUSTRIAL, OFERUJEMY WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW: ZMYWARKI W WERSJI GAZOWEJ.


01
NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

W nowej gamie zmywarek tunelowych Concept dokonano całkowitej rewolucji, aby zaoferować solidne i niezawodne urządzenie przy zwiększonej mocy produkcyjnej i najlepszej efektywności energetycznej (pod względem zużycia wody i energii elektrycznej). Większa wydajność przy mniejszym zużyciu energii przy zachowaniu konkurencyjnej ceny Najlepszy stosunek ceny do jakości

02
ELASTYCZNOŚĆ

Ta nowa linia cechuje się elastycznością pozwalającą na dostosowanie do potrzeb klienta:

  • Możliwość regulacji 3 różnych prędkości dzięki zastosowaniu przetwornicy częstotliwości wbudowanej we wszystkie modele.
  • Modele dla ciepłej i zimnej wody, pozwalające dopasować instalacje do potrzeb klienta.
  • Elastyczność podłączenia w zależności od mocy zakontraktowanej dla instalacji.
03
GAMA ECO, ZMYWARKA GAZOWA, UNIKALNA OFERTA NA RYNKU

Dzięki wykorzystaniu gazowych generatorów wody gorącej, firma Fagor przedstawia wyjątkową propozycję na rynku, pozwalającą obniżyć rachunki za prąd nawet o 60%, a wyższy koszt w stosunku do wersji elektrycznej zwraca się w ciągu około 3 lat (w zależności od przyjętej taryfy). Unikalna koncepcja, która naszym zdaniem zrewolucjonizuje rynek.

OWOCEM CAŁKOWITEJ REWOLUCJI SĄ SOLIDNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIA, CHARAKTERYZUJĄCE SIĘ WIĘKSZĄ MOCĄ PRODUKCYJNĄ I NAJLEPSZĄ EFEKTYWNOŚCIĄ ENERGETYCZNĄ (POD WZGLĘDEM ZUŻYCIA WODY I ENERGII ELEKTRYCZNEJ).


SOLIDNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Główne elementy wykonane w stali ASI-304, system przeciwblokujący, działanie alarmu przeciwblokującego

WIĘKSZA ZDOLNOŚĆ PRODUKCYJNA

3 prędkości przesuwu koszy

OBNIŻENIE KOSZTÓW OPERACYJNYCH

Tryb Stand-by
Auto timer
i-RINSE

ELASTYCZNOŚĆ

Wersje (COLD, HOT i ECO)
Zawór elektromagnetyczny
Podłączenie do zasobników

GWARANTOWANY WYNIK ZMYWANIA

System mycia 4x4
Gwarancja higieny

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA