Zmywarki do szkła

NIEZAWODNOŚĆ Y COMODIDAD CON UNA ELEVADA RENTABILIDAD

Gama zmywarek do szkła firmy Fagor Industrial charakteryzuje się wszechstronnością i możliwościami adaptacyjnymi i jest przeznaczona do mycia małych naczyń, szklanek, kubków czy sztućców.
Nasze profesjonalne zmywarki do szkła są dostępne tylko w gamie Concept w dwóch wariantach rozmiarów koszyka. Proste i niezawodne zmywarki do szkła przemysłowe to gwarancja profesjonalnego efektu przy prostej i intuicyjnej obsłudze.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Przemysłowe zmywarki do szkła generacji EVO i gamy Concept to idealne urządzenia dla tych, którzy myślą, że technologia i prostota mogą iść w parze. Jest to gama najlepsza w swojej kategorii dzięki efektywnej i niezawodnej technologii przygotowanej do najbardziej intensywnego użytkowania na rynku.
- Dwa modele na kosze o wymiarach 400x400 i 350x350, o wewnętrznej wysokości użytkowej 270 mm i 220 mm. - Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.

01
WSZECHSTRONNOŚĆ

Dostępne modele zmywarek do szklanek umożliwiają stosowanie koszy o mniejszych rozmiarach niż w zmywarkach z funkcją otwierania z przodu. W modelach tych można stosować kosze o wymiarach 400 x 400 i 350 x 350.

02
EFFI-WASH

Ten układ hydrauliczny zapewnia intensywne mechaniczne działanie w połączeniu z doskonale czystą wodą w zbiorniku oraz zrównoważoną moc, aby utrzymać idealną higieniczną temperaturę przez cały okres eksploatacji maszyny. To wszystko gwarantuje obiecywaną produktywność. Wydajny system zapewniający jeden z najważniejszych czynników koła Sinnera: działanie mechaniczne. Daje również oszczędność ilości produktów chemicznych i minimalizuje czas mycia.

03
ZESTAWY PHILOSOPHY

Ograniczanie zapasów i upraszczanie zamówień – wystarczy wybrać podstawowe wersje z niezbędnymi zestawami, jak dozownik detergentu czy pompa spustowa. Dzięki temu nie ma potrzeby posiadania różnych wersji urządzenia na stanie. Proste w montażu zestawy, z łatwym dostępem do komponentów i zminimalizowanymi problemami z instalacją.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA W ZASIĘGU WSZYSTKICH

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA