Zmywarki kapturowe

NIEZAWODNOŚĆ I KOMFORT O WYSOKIEJ OPŁACALNOŚCI

Przemysłowe zmywarki kapturowe są idealne do intensywnego wykorzystania w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych. Zmywarki kapturowe umożliwiają liniowe zmywanie naczyń na wygodnej wysokości roboczej, przy użyciu stołów do mycia wstępnego i wysuwaniu koszyka. Tym samym uzyskuje się perfekcyjnie skoordynowany proces mycia: podnosi się kopułę i wkłada nowy kosz, opuszcza się kopułę, a podczas gdy maszyna wykonuje swoją pracę, można wyciągnąć umyte naczynia. Po zakończeniu podnosi się kopułę, by wysunąć kosz i móc na nowo załadować następny.
Zmywarki kapturowe firmy Fagor Industrial zostały zaprojektowane z ideą EVO Generation, zgodnie z którą stworzono jedno podstawowe urządzenie łączące w sobie zalety trzech gam i dobrano odpowiednią technologię, aby zaspokoić potrzeby każdego elementu. Tym samym oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań, które zaspokoją potrzeby wszystkich klientów.

WSZYSTKIE 3 GAMY: ADVANCE, CONCEPT PLUS I CONCEPT POSIADAJĄ WSPÓLNE CECHY BUDOWY:


01
Otwieranie kaptura na wysokość 440 mm, co umożliwia wkładanie naczyń o większych rozmiarach.
02
Uchwyt uchylny ułatwiający manipulowanie.
03
Podwójny system mycia i płukania – górny i dolny.
04
Komora myjąca tłoczona, co umożliwia znaczną oszczędność wody i energii.
05
Opcjonalny system odzysku ciepła, który zbiera i kondensuje parę wytworzoną w procesie mycia i płukania, poprawiając efektywność energetyczną.

KOPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W NAJMNIEJSZYM SZCZEGÓLE

STOŁY DO ZMYWAREK KAPTUROWYCH

Szeroka gama stołów wejściowych, wyjściowych i do mycia wstępnego, pozwalająca znaleźć rozwiązanie dla każdej potrzeby produkcyjnej i powierzchni użytkowej.

Lavavajillas capota 7 Lavavajillas capota 8
Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA