System odzysku wody KRS

OSZCZĘDNOŚĆ WODY, ENERGII I ŚRODKÓW CHEMICZNYCH. ORAZ ZWROT INWESTYCJI.

System odzyskiwania wody firmy Fagor Industrial to nowy dowód pozytywnego wpływu, jaki zastosowanie innowacyjnej technologii ma na oszczędność i zrównoważony rozwój. Najnowsza generacja systemu odzyskiwania wody zapewnia do 70% oszczędności wody, ale to nie wszystko. Zapewnia on również duże oszczędności na środkach chemicznych dzięki ponownemu wykorzystaniu odzyskanej wody, a także znaczne oszczędności energii dzięki wykorzystaniu gorącej wody z poprzednich etapów mycia. Ponadto jego konserwacja jest bardzo prosta, co oszczędza czas i problemy: nie wymaga specjalnej instalacji ani dużej ilości miejsca, zawiera również łatwo wyjmowane zbiorniki z funkcją automatycznego czyszczenia za pomocą wstępnie ustawionych programów oraz dodaje odpowiednie środki chemiczne do prania. Technologia, która pozwala odzyskać wodę i energię? Wielka inwestycja.

ILE WODY ZUŻYWA PRALKA ROCZNIE?
PRZYKŁAD
Model LA-35 może zużyć 875 m3 pracując 10 godzin dziennie przez 250 dni w roku.
Przy zastosowaniu KRS (Kare Recovery System) od Fagor Industrial można zaoszczędzić do 70% wody, obniżając zużycie do 262,5 m3.


OSZCZĘDNOŚĆ WODY, ENERGII I ŚRODKÓW CHEMICZNYCH. ORAZ ZWROT INWESTYCJI.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA