Magle ścienne


Proste, niezawodne, solidne i ekonomiczne. Nowa gama prasowalnic ściennych firmy Fagor Industrial to idealny wybór dla zakładów, które nie wymagają dużej wydajności, a w których ważny jest jednak poziom inwestycji. Łatwe w użyciu, doskonale nadają się do małych ilości prania w restauracjach, małych hotelach, hostelach itp.
Ogrzewane elektrycznie i w dwóch wersjach ze względu na średnicę rolki (180 i 250 mm) wymagają wstępnego wysuszenia tkanin, które powinny osiągnąć wilgotność 20-25%, co ma zapewnić optymalną jakość prasowania. Ich prosty mechanizm sprawia, że są niezawodne i trwałe, co czyni je najbardziej ekonomiczną, ale bezpieczną opcją dla małej pralni.
Urządzenia te mają niewielkie rozmiary i są przyścienne. Dzięki temu mogą zostać umieszczone w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Właściwie nie wymagają montażu (za wyjątkiem podłączenia do prądu), ponieważ nie mają żadnego typu wylotu ani przyłącza.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA