WYJĄTKOWO KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA, WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MINIMALNE WYMAGANIA PRZESTRZENNE

Gama prasownic kompaktowych 600, 800 i 1000 mm została ostatnio odświeżona i przeprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Urządzenia te, dzięki swojej kompaktowej budowie, pozwalają na znaczną oszczędność miejsca w pralniach, które muszą przetworzyć dużą ilość prania. W ten sposób można prasować do 290 kg/godz. w mniej niż 27 metrach kwadratowych.
Dzięki zastosowaniu wałka prasującego o średnicy 1000 udało się w bardzo istotny sposób zwiększyć wydajność tej gamy urządzeń. Pozwala to na dostarczanie rozwiązań dla pralni szpitalnych, hotelowych itp., które muszą przetworzyć do 9 ton prania dziennie, a wszystko to przy minimalnym zapotrzebowaniu na miejsce i siłę roboczą.
Inną nowością, na którą należy zwrócić uwagę jest nowy wałek 3300 mm, dzięki któremu można prasować i składać tkaniny do 3300 mm x 3300 mm.
Opracowano również nowe sterowanie za pomocą ekranu dotykowego. Nowe sterowanie pozwala na łatwą obsługę urządzenia w całkowicie intuicyjny sposób i z dużą elastycznością, aby móc regulować dowolne parametry składania lub prasowania.

WSZYSTKIE OPERACJE NA MINIMALNEJ PRZESTRZENI I PRZY UŻYCIU TYLKO JEDNEGO URZĄDZENIA


Jedną z największych zalet tego typu urządzeń jest to, że są to prasownice ścienne, a więc pranie jest wprowadzane i odbierane z przodu (układarka boczna w modelu PHOENIX), co oszczędza dużą ilość miejsca, choć opcjonalnie i na życzenie klienta prasownice mogą pracować jako urządzenia przelotowe. Ta gama prasownic składa się z trzech podstawowych modeli z różnymi opcjami pod względem wydajności (średnice 600, 800 i 1000 mm oraz długości 2600 i 3300 mm) oraz rodzaju ogrzewania (elektryczne, gazowe i parowe).

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA