PRALKI PROFESJONALNE O WYSOKIEJ PRĘDKOŚCI OBROTOWEJ – LAP

Nowe pralki z gamy Compact oferują porównywalne funkcje do tych, w które wyposażone są przemysłowe urządzenia pralnicze, a jednocześnie lepsze niż w innych profesjonalnych produktach pralniczych.

WIĘCEJ ZASTOSOWAŃ


01
TOUCH PLUS CONTROL

Nowy programator z ekranem dotykowym TP2 (Touch Screen 4,3”), w całości programowalny i bardzo intuicyjny. - umożliwia utworzenie nieskończonej liczby programów (w czym 26 gotowych programów).

02
PROGRAMY

Możliwość zaprogramowania, importowania lub eksportowania programów i aktualizacji oprogramowania przez łącze USB.

03
WASH CONTROL

Wash Control, oprogramowanie na komputer, identyfikowalność i inne dane.

04
STANDARDOWA IDENTYFIKOWALNOŚĆ

Cały proces prania (temperatura, poziom wody) jest przechowywany w pralce i można go przenieść do komputera PC za pomocą pendrive'a.

WIĘKSZA SOLIDNOŚĆ


01
MEBLE W WERSJI SKINPLATE

Panele przednie i boczne tłoczone w kolorze szarym SkinPlate o wyglądzie stali nierdzewnej. Elegancka estetyka, łatwa do czyszczenia i niepozostawiająca śladów.

02
STAL AISI 304 WE WSZYSTKICH WAŻNYCH CZĘŚCIACH

Komora, bęben oraz mieszaki ze stali nierdzewnej AISI-304, podobne jak te zastosowane w pralkach przemysłowych. Lepsza jakość i większa wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Zapobieganie przedwczesnym problemom z rdzewieniem, wydłużenie czasu użytkowania oraz poprawienie jakości.

03
KOMPONENTY PRZEMYSŁOWE

Łożyska, obudowy łożysk, silnik oraz przetwornica częstotliwości są porównywalne do tych, w które są wyposażone urządzenia przemysłowe. W drzwiach pralki znajduje się taka sama uszczelka jak w gamie przemysłowej zamiast tradycyjnej konstrukcji stosowanej zwyczajowo w tej branży.

04
DUŻE I SOLIDNE DRZWI

Solidne drzwi wykonane z aluminium z takim samym zamknięciem jak w gamie przemysłowej. Ma największą średnicę drzwi na rynku, o wymiarach 516 mm po zewnętrznej i 373 mm po wewnętrznej stronie. Łatwość załadunku i rozładunku prania.

WIĘKSZA WSZECHSTRONNOŚĆ


01
PERSONALIZACJA

Możliwość dostosowania maszyn do konkretnych potrzeb każdego klienta dzięki dostępnym opcjom, które zostają zamontowane i sprawdzone jeszcze w fabryce.

02
URZĄDZENIA STANDARDOWE/SAMOOBSŁUGOWE

W urządzeniach można zmienić opcję z obsługi standardowej na samoobsługową i odwrotnie ze sterownika TP2.

03
URZĄDZENIE WOLNOSTOJĄCE/URZĄDZENIE W KOLUMNIE

Model standardowy można łatwo ustawić w kolumnie. Pralkę można zamontować w kolumnie z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

04
PODGRZEWANIE ELEKTRYCZNE/GORĄCA WODA

Model z podgrzewaniem elektrycznym można z łatwością przekształcić w model z generatorem gorącej wody.

05
SPUST LUB POMPA ODPROWADZANIA WODY

Urządzenie z zaworem spustowym może zostać zmienione w urządzenie z pompą.

06
WIELE BRANŻ

Gama Compact jest odpowiednia dla wielu różnych branż, jak gastronomia, siłownie, kempingi, mieszkania, pralnie itp.

07
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Gama kompaktowych pralek i suszarek ma wielką zaletę ze względu na zmniejszone wymiary, biorąc pod uwagę ich ładowność i możliwość ustawiania jeden na drugim, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem dla małych przestrzeni.

08
WET CLEANING

Fagor oferuje najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku, aby wykorzystać rozwiązanie Wet Cleaning. Maszyny są elastyczne, ponieważ zarówno pralki, jak i suszarki oferują możliwość tworzenia różnych faz w programie ze wszystkimi niestandardowymi parametrami wymaganymi przez każdego dostawcę detergentów w branży Wet Cleaning.

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ


01
OPTYMALNE ZUŻYCIE

Zapewnia dwa systemy ważenia: jeden manualny, przekazujący bezpośrednio do urządzenia informację o masie prania oraz drugi, inteligentny, w którym urządzenie samo szacuje masę wsadu na początku każdego programu. Z drugiej strony umożliwia skonfigurowanie trzech poziomów oszczędności, w zależności od wymagań prania.

02
FACTOR G-450

Podniesiony czynnik G-450 obniża wilgotność resztkową, a zatem – czas suszenia.

03
ZBIORNIK ODZYSKU WODY

Opcja wbudowania zbiornika do odzysku wody w specjalnie zaprojektowanym do tego celu cokole. Opcja ta jest sterowana z samego sterownika TP2, a dzięki niej użytkownik może odzyskać wodę z wybranej fazy.

04
SYSTEM WYKRYWANIA NIERÓWNOMIERNOŚCI

Dzięki nowoczesnej technologii i przetwornicy pralki wykrywają nierównomierne rozłożenie ładunku, aby uzyskać najlepsze wirowanie. Większa płynność pracy (mniej hałasu), która pozwala wydłużyć żywotność wszystkich jej komponentów. Redukcja czasu prania i oszczędność energii.

O WIELE WIĘCEJ NIŻ PRALKI PROFESJONALNE NOWA KONCEPCJA PRALNICTWA

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA