KOMFORT I WYDAJNOŚĆ DO TWOICH USŁUG

Wygodne, wydajne i ekonomiczne pranie w krótkim czasie jest możliwe również w pralni samoobsługowej. Fagor Industrial jest firmą specjalizującą się w produkcji urządzeń dla pralni przemysłowych, w szczególności rozwiązań takich jak pralnie samoobsługowe. Oferujemy idealny sprzęt do pralni samoobsługowych, który zapewnia maksymalną wydajność, optymalizując swoje działanie, łącząc ją z maksymalnym ułatwieniem dla użytkownika.

ELASTYCZNOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA


Maszyny przemysłowe Fagor są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną elastyczność, ponieważ można je łatwo zmienić z urządzenia standardowego na samoobsługowe. Odkryj nasze produkty, dzięki którym najlepsze rozwiązania dla pralni samoobsługowych stają się rzeczywistością.

ODKRYJ NASZE PRODUKTY


PRALKI

Pralki firmy Fagor Industrial zostały specjalnie zaprojektowane do stosowania w pralniach samoobsługowych.
Dostępne zarówno dla wolnostojących LA, jak i sztywno mocowanych LR i LN. Urządzenia te można w łatwy sposób przekształcić ze standardowych na samoobsługowe za pomocą sterownika Touch Plus Control.

SUSZARKI

Suszarki Fagor Industrial o ładowności od 11 do 35 kg są specjalnie zaprojektowane do samoobsługi.

PRALKI PROFESJONALNE

Urządzenia idealne dla samoobsługi w profesjonalnej pralni. Urządzenia, w których można zmienić opcję z obsługi standardowej na samoobsługową i odwrotnie ze sterownika TP2. Daje to możliwość ich dopasowania do konkretnych potrzeb każdego klienta.
Urządzenia z gamy Compact można łatwo zainstalować w kolumnie, co stanowi wielką zaletę dla sektora samoobsługowego. Pralkę można zamontować w kolumnie z suszarką, mimo że zostały zamówione osobno, jako niezależne urządzenia.

SYSTEMY PŁATNOŚCI

Podstawowe modele samoobsługowych pralek i suszarek przemysłowych są gotowe do podłączenia do centrali płatniczej.
Wersje samoobsługowe z elektronicznym monetnikiem lub zestawem na żetony uzyskuje się poprzez połączenie jednego z dwóch zestawów dla tych opcji z podstawowym modelem samoobsługowym. Zestaw można łatwo zainstalować przy uruchomieniu.

KOMFORT I WYDAJNOŚĆ DO TWOICH USŁUG

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA