Suszenie

Optymalna wydajność, optymalna pielęgnacja.


Przedstawiamy nową generację suszarek KARE od Fagor Industrial. Kompletna i zaawansowana seria urządzeń zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie, ponieważ KARE dba o to, co jest dla Ciebie najważniejsze; KARE dba także o świat, w którym żyjemy i o środowisko naturalne. W firmie Fagor zależy nam na tym, co jest naprawdę ważne.
W nowej generacji KARE zadbaliśmy o to, aby wszystkie innowacje były do Twojej dyspozycji. Nowy inteligentny system sterowania jest łatwy w obsłudze i gwarantuje optymalną pielęgnację odzieży. Nasze urządzenia są ergonomiczne dzięki elementom instalowanym w sposób ułatwiający ich konserwację. KARE dba o Twój komfort i oferuje pełną łączność, dzięki czemu możesz sterować procesem prania gdziekolwiek jesteś.

DBA O CIEBIE, DBA O ŚRODOWISKO NATURALNE

KARE dba o ciebie i o środowisko naturalne. Dzięki złożonym i precyzyjnym funkcjom zapewniającym wyjątkową wydajność pod względem zużycia energii i wody, KARE chroni planetę, na której żyjemy.

01
Dwa typy sterowników
  • TOUCH PLUS CONTROL

Mózg twojego urządzenia pod twoją kontrolą.
Nowy, w pełni programowalny, mikroprocesor z 20 wstępnie ustawionymi programami, które mogą być modyfikowane podczas pracy, oraz możliwością tworzenia, eksportowania i importowania nowych programów (USB).

  •  EASY CONTROL

Ten elektroniczny mózg wbudowany w suszarki Concept z gamy Kore zawiera przyciski służące do sterowania temperaturą (wysoka, średnia i niska) oraz czasu w sposób prosty, intuicyjny i ekonomiczny.
 Istnieje również opcja programowania z zewnętrznej konsoli.

02
ZBUDOWANY DLA CIEBIE

Zaprojektowany dla twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

  • ERGONOMIA
  • WSZECHSTRONNOŚĆ
  • NIEWIARYGODNE CECHY KONSTRUKCYJNE
03
WYDAJNOŚĆ

Innowacje technologiczne na rzecz bardziej zrównoważonego urządzenia.

  • DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
enlace a...
Suszarki bębnowe
Najnowsze funkcje dla najbardziej wymagających użytkowników
enlace a...
Suszarki kolumnowe
Zwiększona wydajność energetyczna
enlace a...
Suszarki z pompą ciepła
Przestrzeń wykorzystana do maksimum

SUSZARKI FAGOR INDUSTRIAL, NASZ WIELKI KROK NAPRZÓD

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA