Suszenie

Pielęgnacja, jakiej poszukujesz. Wydajność, której potrzebujesz.


Przedstawiamy nową generację suszarek KARE od Fagor Industrial. Kompletna i zaawansowana seria urządzeń zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci najlepsze rozwiązanie, ponieważ KARE dba o to, co jest dla Ciebie najważniejsze; KARE dba także o świat, w którym żyjemy i o środowisko naturalne. W firmie Fagor zależy nam na tym, co jest naprawdę ważne.
W nowej generacji KARE zadbaliśmy o to, aby wszystkie innowacje były do Twojej dyspozycji. Nowy inteligentny system sterowania jest łatwy w obsłudze i gwarantuje optymalną pielęgnację odzieży. Nasze urządzenia są ergonomiczne dzięki elementom instalowanym w sposób ułatwiający ich konserwację. KARE dba o Twój komfort i oferuje pełną łączność, dzięki czemu możesz sterować procesem prania gdziekolwiek jesteś.

DBA O CIEBIE, DBA O ŚRODOWISKO NATURALNE

KARE dba o ciebie i o środowisko naturalne. Dzięki złożonym i precyzyjnym funkcjom zapewniającym wyjątkową wydajność pod względem zużycia energii i wody, KARE chroni planetę, na której żyjemy.

01
Dwa typy sterowników
  • TOUCH PLUS CONTROL

Mózg Twojego urządzenia pod Twoją kontrolą. Nowy, w pełni programowalny mikroprocesor ma 20 ustawień fabrycznych. Programy te można modyfikować podczas użytkowania. Ponadto użytkownik może tworzyć nowe programy niestandardowe oraz eksportować lub importować nowe programy za pomocą portu USB.

  •  EASY CONTROL

Programator w suszarkach linii Concept i Economic Line zawiera przyciski do sterowania w prosty i intuicyjny sposób temperaturą (wysoka, średnia i niska) oraz czasem. Istnieje opcja programowania suszarki z zewnętrznej konsoli.

02
ZBUDOWANE DLA CIEBIE

Zaprojektowane dla Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

  • ERGONOMIA
  • WSZECHSTRONNOŚĆ
  • NIEWIARYGODNE CECHY KONSTRUKCYJNE
03
WYDAJNOŚĆ

Innowacje technologiczne na rzecz bardziej zrównoważonego urządzenia.

  • DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO
enlace a...
Suszarki bębnowe
Najnowsze funkcje dla najbardziej wymagających użytkowników
enlace a...
Suszarki kolumnowe
Zwiększona wydajność energetyczna
enlace a...
Suszarki z pompą ciepła
Przestrzeń wykorzystana do maksimum

SUSZARKI FAGOR INDUSTRIAL, NASZ WIELKI KROK NAPRZÓD

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA