Suszarki bębnowe

Wysoka wydajność suszenia

Nowe projekty suszarek generacji Kare pozwalają na znacznie wyższą wydajność niż poprzednie modele, są one najbardziej zaawansowanymi technologicznie urządzeniami na rynku. Dzięki atrakcyjnej estetyce osiągnęliśmy to, że wygląd naszych suszarek przemysłowych nie utracił aspektu praktycznego dla użytkownika, a zyskał łatwość w utrzymaniu.
Fagor Industrial oferuje wiele typów suszarek, opartych na suszarkach jednobębnowych i uzupełnionych o ofertę suszarek kolumnowych (dwubębnowych) oraz suszarek z pompą ciepła. Ponadto każdy typ produktu oferuje możliwość wyboru pomiędzy różnymi gamami, które uzupełniają nasz wachlarz produktów, dostosowując się w ten sposób do każdego klienta: od tych, którzy poszukują maksymalnej wydajności i efektywności energetycznej, po tych, którzy po prostu poszukują prostej suszarki, ekonomicznej, łatwej w obsłudze i utrzymaniu. Ponadto wprowadziliśmy szeroki wachlarz akcesoriów i funkcji, które zaspokoją wszelkie potrzeby każdego klienta.

01
GREEN FLOW SYSTEM ©

Aby osiągnąć maksymalną oszczędność energii, stworzyliśmy system recyrkulacji, który ponownie wprowadza do bębna wypuszczone gorące powietrze.
W gamie ADVANCE PLUS gorące powietrze jest ponownie wykorzystywane, co pozwala w jak największym stopniu zredukować czas cyklu suszenia i zmniejszyć zużycie energii.

02
IDRY ©

Nowy czujnik wilgoci firmy Fagor Industrial wraz z czujnikiem temperatury przy wejściu do bębna zapewniają precyzyjną kontrolę wilgotności odzieży. System automatycznie zatrzymuje cykl suszenia po osiągnięciu ustawionego poziomu wilgotności resztkowej. Pozwala to uniknąć niepotrzebnego przedłużania cyklu suszenia i niszczenia odzieży, przy jednoczesnym znacznym zmniejszeniu zużycia energii. Jest on dostępny w serii ADVANCE PLUS jako standard oraz w serii ADVANCE jako opcja.

03
Wydajny przepływ powietrza

Wszystkie modele wyposażone są w duży ergonomiczny filtr na kłaczki oraz zapewniają ulepszony przepływ powietrza. W połączeniu z innowacyjną tacą filtra ze stali nierdzewnej i możliwością zastosowania filtra o większej niż normalnie średnicy (0,3 mm), zwiększa to efektywność suszenia.

04
MIXED FLOW (PRZEPŁYW MIESZANY)

Nowa generacja osiowego mieszanego systemu przepływu powietrza w generacji Kare zwiększa wydajność całego procesu suszenia dzięki lepszemu przepływowi powietrza wewnątrz bębna.

05
MP CONTROL

Nowa generacja osiowego mieszanego systemu przepływu powietrza w generacji Kare zwiększa wydajność całego procesu suszenia dzięki lepszemu przepływowi powietrza wewnątrz bębna.

06
Double skin

Pełna izolacja termiczna obiegu powietrza, zapobiegająca utracie ciepła na zewnątrz: bęben, panele stykające się z przepływem powietrza, rura recyrkulacyjna i podwójnie przeszklone drzwi. Optymalizuje to wydajność energetyczną.

07
TOTAL FLOW (PRZEPŁYW CAŁKOWITY)

Innowacyjny przepływ powietrza mieszanego zoptymalizowany pod kątem suszarek ADVANCE Plus. Standardowy osiowo-radialny przepływ powietrza (przepływ mieszany) jest uzupełniony innymi otworami w celu optymalizacji obiegu powietrza i osiągnięcia maksymalnej wydajności.

Skontaktuj się z nami
Jesteś zainteresowany tym produktem? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tym lub o innych produktach.
Tekst do identyfikacji Odśwież CAPTCHA